Świece na Welkanoc

Świece na Wielkanoc - Światło Radości i Nadziei

W tej kategorii w sklepie internetowym WszystkoDlaParafii.pl spotkasz wyjątkowe świąteczne świece, które doskonale wprowadzą atmosferę radości i uroczystości podczas obchodów Wielkanocy.
Prezentujemy tutaj, m.in.:
 • Tryptyk Wielkanocny z postacią Jezusa Zmartwychwstałego - Ten ozdobny tryptyk to nie tylko źródło światła, ale również piękna symbolika zmartwychwstania Chrystusa. Jego wyjątkowy design i wysoka jakość wykonania sprawią, że stanie się on centralnym elementem dekoracyjnym podczas świątecznych obrzędów.
 • Świece Wielkanocne z Barankiem Bożym - zestaw trzech świec z aplikacjami woskowymi doskonale uzupełni każdy ołtarz wielkanocny. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, posiadają wkład olejowy, który umożliwia jego łatwe w użyciu uzupełnienie.
Kilka dodatkowych informacji:
a) Polecamy ozdobne tryptyki Wielkanocne w zestawie z wkładem olejowym z regulacją długości knota gwarantują płomień o odpowiedniej intensywności i trwałość użytkowania.
b) Dostępne są różne rozmiary świec, co pozwala dopasować je do indywidualnych preferencji oraz wielkości świątecznego stołu.

Świece od wieków pełnią ważną rolę podczas świąt Wielkanocy, symbolizując światło radości i nadziei płynącej z zmartwychwstania Chrystusa. Baranek Boży, który często pojawia się na świecach, jest symbolem Jezusa Chrystusa jako ofiary, która zmarła za zbawienie świata.
Rozświetl swoje świętowanie Wielkanocy wyjątkowymi świecami dostępnymi w naszym sklepie. Zapewniamy wysoką jakość produktów oraz bezpieczny transport zakupionego towaru.
W ofercie posiadamy również wiele innych produktów o świątecznej tematyce, które pomogą pięknie ozdobić Twoją świątynię na ten wyjątkowy czas, jak np. banery na Wielkanoc, figury Jezusa w grobie czy Grób Pański.
Do świec proponujemy dokupić olej parafinowy oraz knoty do świec, aby być przygotowanym nie tylko na te święta Wielkiej Nocy, ale także na wszystkie uroczystości w roku liturgicznym.
Widok 1
Widok 2

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook