Chusty do Ciemnicy

W kategorii "Chusty do Ciemnicy" w naszym sklepie internetowym WszystkoDlaParafii.pl znajdziesz wysokiej jakości chusty, które staną się nie tylko elementem dekoracyjnym, ale również narzędziem do refleksji i modlitwy w czasie Wielkiego Postu.
Ciemnica to miejsce, w którym wierni gromadzą się na nabożeństwach wielkopostnych, aby kontemplować mękę i cierpienie Jezusa Chrystusa. To tam katolicy mogą oddać się zadumie i refleksji nad tajemnicą zbawienia, który poprzedza uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego.
Ciemnica jest specjalnym miejscem w chrześcijaństwie, służącym do przechowywania Najświętszego Sakramentu podczas Triduum, czyli okresu trzech dni poprzedzających Wielkanoc. To swego rodzaju kaplica lub ołtarz, który jest przyozdobiony na tę okoliczność i służy do przechowywania Najświętszego Sakramentu od uroczystej mszy Wieczerzy Pańskiej w Wielki Czwartek. Wszystkie parafialne kościoły przygotowują takie miejsce, które ma upamiętniać uwięzienie Chrystusa przed Jego śmiercią.

W tej kategorii możecie znaleźć: Standardowy wymiar to 100 x 70 cm, ale istnieje możliwość zamówienia w innym rozmiarze. Wykonane są z lekkiej tkaniny, co sprawia, że są łatwe w zawieszeniu i przechowywaniu, natomiast istnieje także opcja wydruku na innym materiale, dostosowanym do potrzeb klienta.
Wyraźny i trwały nadruk lateksowy na tkaninie poliestrowej gwarantuje długotrwałą jakość i wyrazistość wizerunku.
Chusty służą nie tylko do dekoracji ciemnicy, ale również do prowadzenia nabożeństw wielkopostnych i kontemplacji męki Pańskiej.
Zapraszamy do zakupu naszych chust do Ciemnicy, które będą nie tylko ozdobą w czasie Wielkiego Postu, ale również narzędziem do głębokiej refleksji nad męką i ofiarą Jezusa Chrystusa. Niech będą one świadectwem naszej wiary i miłości do Zbawiciela.
Na łamach naszego sklepu znajdziecie także inne akcesoria niezbędne w okresie Wielkiego Postu, jak np. całun Turyński, drogi krzyżowe, paschały czy Grób Pański.
Widok 1
Widok 2

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook