Tła do Grobu Pańskiego

Tła do Grobu Pańskiego dostępne w ofercie sklepu WszystkoDlaParafii.pl są niezbędnym elementem dekoracji każdej parafii przygotowującej się do obchodów Wielkiego Tygodnia, kulminujących w Święta Wielkanocne. Święta te, celebrujące Zmartwychwstanie Pańskie, stanowią centralny punkt roku liturgicznego w Kościele katolickim, będąc przypomnieniem o zwycięstwie życia nad śmiercią i miłości nad nienawiścią.
Nasze tła do Grobu Pańskiego, wykonane z solidnych materiałów, gwarantują wytrzymałość i odporność na zmienną aurę Wielkiego Tygodnia. Szeroki wybór wzorów grafik pozwala na stworzenie unikalnej atmosfery podczas adoracji Grobu Pańskiego, co jest ważnym elementem przygotowań do Świąt Wielkanocnych. Oferujemy możliwość druku tła w indywidualnych rozmiarach, aby idealnie pasowało do przestrzeni przygotowywanej w kościele lub kaplicy.
Przykłady dostępnych produktów to:
 • Tło do grobu pańskiego o wymiarze 150cm x 300cm z grafiką trzech krzyży na wzgórzu - symbolizujące miejsce ukrzyżowania Chrystusa, idealne do stworzenia głębokiej atmosfery refleksji nad męką Pańską.
 • Tło do grobu pańskiego o wymiarze 150cm x 204cm z grafiką ukrzyżowanego Jezusa - zapewniające wiernym możliwość zatrzymania się i kontemplacji nad ofiarą Chrystusa dla ludzkości.
Święta Wielkanocne to czas radości ze Zmartwychwstania, ale również okres głębokiej refleksji nad życiem, śmiercią i zmartwychwstaniem Jezusa Chrystusa. Tła do Grobu Pańskiego odgrywają kluczową rolę w budowaniu atmosfery tych świąt, umożliwiając wiernym głębsze przeżycie tajemnicy paschalnej.
Zapraszamy do sklepu WszystkoDlaParafii.pl, gdzie znajdą Państwo tła do Grobu Pańskiego w atrakcyjnych cenach, które pomogą stworzyć odpowiednią atmosferę do refleksji i modlitwy w tym wyjątkowym czasie. Nasza oferta jest odpowiedzią na potrzeby parafii i wspólnot pragnących godnie uczcić Święta Wielkanocne, zapewniając im produkty wysokiej jakości, które przyczyniają się do piękna liturgicznych celebracji.
Aby wspomóc odpowiednią celebrację tego wyjątkowego czasu, przygotowaliśmy też inne dewocjonalia przydatne w trakcie Wielkiego Postu i Wielkiego Tygodnia. Szczególnie polecamy: całuny turyńskie, chusty do ciemnicy czy paschały.
Widok 1
Widok 2

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook