Stacje Drogi Krzyżowej

Stacje Drogi Krzyżowej - Śladem Męki i Zbawienia

Droga Krzyżowa, znana również jako Via Crucis lub Via Dolorosa, to religijna praktyka chrześcijańska, która symbolicznie odzwierciedla drogę, jaką przeszedł Jezus Chrystus na drodze do swojego ukrzyżowania na Golgocie. Składa się z 14 stacji lub "postojów", które przypominają różne wydarzenia z męki Chrystusa.
W kategorii "Stacje Drogi Krzyżowej" w sklepie internetowym WszystkoDlaParafii.pl znajdziesz wyjątkowe produkty, które są symbolem drogi cierpienia i zbawienia Chrystusa. Oto nasze dostępne opcje:
Oferujemy szeroki wachlarz cenowy, aby każdy mógł znaleźć produkt odpowiedni dla siebie, cena waha się od około 3 do 27 tysięcy złotych.
Dostępne w różnej kolorystyce i rozmiarach, zapewniając możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb i preferencji. Cieszymy się uznaniem wielu zadowolonych klientów, którzy doceniają wysoką jakość naszych produktów.
Stacje Drogi Krzyżowej są wykonane różnymi technikami, od nadruku na naturalnym drewnie po wykorzystanie masy żywicznej, co gwarantuje ich trwałość i estetyczny wygląd.
Zapewniamy bezpieczny transport zakupionego towaru, dbając o to, aby dotarł on do Państwa w nienaruszonym stanie.
Zanurz się w głębokiej modlitwie, kontemplując Drogę Krzyżową z naszymi wyjątkowymi stacjami, które oddają znaczenie i piękno tego niezwykłego nabożeństwa.
Polecamy również inne, niezbędne w czasie Wielkiego Postu, akcesoria, jak np. chusty do ciemnicy, paschały czy tła do grobu Pańskiego.
Widok 1
Widok 2

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook