Lampiony adwentowe

Lampionami oświetla się pierwszą część mszy św. Roratniej, podczas której gaszone są wszystkie światła i panuje symboliczna ciemność. Nasze lampiony adwentowe świecą różnymi kolorami, zawierają w zestawie baterie.
W kategorii "Lampiony adwentowe" prezentujemy wyjątkowe lampiony, które pomogą Ci stworzyć magiczną atmosferę oczekiwania na narodziny Jezusa Chrystusa podczas czasu Adwentu. Nasze lampiony są nie tylko praktyczne, ale także pięknie zdobione, by dodatkowo wzmocnić duchowy wymiar tego okresu.
W naszej ofercie znajdziesz, m. in.:
Lampion adwentowy z żarówką LED - Nasze lampiony adwentowe są wykonane z trwałej sklejki i wyposażone w energooszczędne żarówki LED. Dzięki nim możesz cieszyć się magicznym blaskiem lampionu bez obaw o ogień czy dym. Lampiony w zestawie zawierają praktyczny sznurek, który ułatwia ich przenoszenie i zawieszenie w dowolnym miejscu.
Lampiony adwentowe, które prezentujemy, świecą różnymi kolorami, tworząc wyjątkową aurę oczekiwania na Boże Narodzenie. W zestawie znajdują się także baterie, więc są gotowe do użycia od razu po zakupie.
Adwent to wyjątkowy czas oczekiwania na narodziny Jezusa Chrystusa. Rozpoczyna się cztery niedziele przed Bożym Narodzeniem i jest okresem refleksji, modlitwy oraz przygotowań. Lampiony adwentowe to ważny element tego czasu, symbolizujący blask, który Chrystus przynosi światu.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lampionów adwentowych. To nie tylko praktyczne produkty, ale także piękna ozdoba i wyraz duchowego znaczenia Adwentu w naszym życiu.
Widok 1
Widok 2

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyników na stronie
Polecane w kategorii
Polecane w kategorii
Poprzedni Następny
Brak produktów
[contact-form-7 id="4101" title="Newsletter"]
Mapa
Kontakt

Wszystko Dla Parafii
Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
Obsługa zamówień - Wieluń
Iza/Magdalena - 570 970 100
Tomek - 512 145 221

Wszystko Dla Parafii Częstochowa
Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
Obsługa zamówień - Częstochowa
Izabela/Ania - 570 870 900

Śledź nas Facebook