Lampiony adwentowe

Lampionami oświetla się pierwszą część mszy św. Roratniej, podczas której gaszone są wszystkie światła i panuje symboliczna ciemność. Nasze lampiony adwentowe świecą różnymi kolorami, zawierają w zestawie baterie.
W kategorii "Lampiony adwentowe" prezentujemy wyjątkowe lampiony, które pomogą Ci stworzyć magiczną atmosferę oczekiwania na narodziny Jezusa Chrystusa podczas czasu Adwentu. Nasze lampiony są nie tylko praktyczne, ale także pięknie zdobione, by dodatkowo wzmocnić duchowy wymiar tego okresu.
W naszej ofercie znajdziesz, m. in.:
Lampion adwentowy z żarówką LED - Nasze lampiony adwentowe są wykonane z trwałej sklejki i wyposażone w energooszczędne żarówki LED. Dzięki nim możesz cieszyć się magicznym blaskiem lampionu bez obaw o ogień czy dym. Lampiony w zestawie zawierają praktyczny sznurek, który ułatwia ich przenoszenie i zawieszenie w dowolnym miejscu.
Lampiony adwentowe, które prezentujemy, świecą różnymi kolorami, tworząc wyjątkową aurę oczekiwania na Boże Narodzenie. W zestawie znajdują się także baterie, więc są gotowe do użycia od razu po zakupie.
Adwent to wyjątkowy czas oczekiwania na narodziny Jezusa Chrystusa. Rozpoczyna się cztery niedziele przed Bożym Narodzeniem i jest okresem refleksji, modlitwy oraz przygotowań. Lampiony adwentowe to ważny element tego czasu, symbolizujący blask, który Chrystus przynosi światu.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lampionów adwentowych. To nie tylko praktyczne produkty, ale także piękna ozdoba i wyraz duchowego znaczenia Adwentu w naszym życiu.
Widok 1
Widok 2

Wyświetlanie jednego wyniku

Polecane w kategorii
Polecane w kategorii
Poprzedni Następny
Brak produktów

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook