Boski Adwent - kalendarze adwentowe

Kategoria "Boski Adwent - kalendarze adwentowe" w sklepie WszystkoDlaParafii.pl to wyjątkowa propozycja dla wszystkich, którzy pragną przeżyć czas Adwentu w sposób głęboko duchowy, jednocześnie ciesząc się codzienną niespodzianką. Nasze kalendarze adwentowe zawierają po 24 okienka, przeznaczone na każdy dzień od 1 do 24 grudnia, a w każdym z nich ukryta jest mleczna czekoladka oraz zadanie do wykonania. To nie tylko sposób na odliczanie dni do Świąt Bożego Narodzenia, ale również okazja do refleksji, modlitwy i działania.
W ofercie "Boski Adwent" znajdują się różnorodne edycje kalendarzy adwentowych, wśród których każdy może znaleźć coś dla siebie. Przykładem są:
 • Kalendarz adwentowy - edycja misyjna: Idealny dla tych, którzy pragną połączyć oczekiwanie na narodziny Chrystusa z wsparciem misji kościelnych. Zadania w tym kalendarzu skupiają się na modlitwie za misjonarzy, poznawaniu kultur krajów misyjnych oraz drobnych działaniach charytatywnych.
 • Kalendarz adwentowy - edycja świąteczna: Skupia się na przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia, promując rodzinne tradycje, wspólne pieśni i modlitwę. Zadania mogą obejmować rozmaite aktywności związane z przygotowaniem do nadchodzących Świąt.
Każdy kalendarz adwentowy z naszej oferty to nie tylko codzienna słodka niespodzianka, ale przede wszystkim zachęta do codziennej refleksji i zatrzymania się w zgiełku przedświątecznych przygotowań. To doskonały sposób, aby na nowo odkryć duchowe znaczenie Adwentu, skupiając się na wewnętrznym przygotowaniu do świętowania narodzin Jezusa.
Cena kalendarzy adwentowych w sklepie WszystkoDlaParafii.pl jest atrakcyjna, co sprawia, że jest to doskonała propozycja dla parafii, wspólnot, szkół czy rodzin, które chcą wspólnie przeżywać czas oczekiwania na Boże Narodzenie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kalendarzy adwentowych na WszystkoDlaParafii.pl, gdzie znajdą Państwo produkty, które łączą w sobie tradycję, nowoczesność i głębokie przesłanie duchowe.
Widok 1
Widok 2

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook