Różańce do samochodu na lusterko

Różańce do samochodu na lusterko, oferowane przez sklep WszystkoDlaParafii.pl, to wyjątkowy sposób na utrzymanie swojej wiary blisko siebie, nawet podczas codziennych podróży samochodem. Zaprojektowane z myślą o kierowcach, te różańce są wyposażone w metalowe zapięcie, co umożliwia łatwe i szybkie przyczepienie ich do lusterka w samochodzie.
Dzięki różnorodnym wersjom kolorystycznym oraz metalowym łączeniom paciorków, różańce te są nie tylko praktycznym, ale również estetycznym dodatkiem do wnętrza każdego pojazdu. Co więcej, zawierają one wizerunek św. Krzysztofa, patrona kierowców, co dodaje im szczególnej wartości duchowej. Każdy różaniec stanowi dziesiątkę, umożliwiając skróconą wersję modlitwy różańcowej, idealną do odmówienia w trakcie krótkich lub długich podróży.
Święty Krzysztof, jako patron kierowców, jest nieodłącznym towarzyszem wszystkich, którzy spędzają dużo czasu na drodze. Jego opieka i wstawiennictwo są szczególnie cenne w sytuacjach niebezpiecznych i podczas długich podróży. Legenda mówi o mężczyźnie, który pomagał ludziom przekraczać niebezpieczną rzekę, nieświadomie niosąc na swoich barkach samego Jezusa Chrystusa. Od tej pory stał się symbolem bezpiecznej podróży i ochrony w drodze.
Przykładem produktów z naszej oferty są różańce na lusterko do samochodu w kolorze czerwonym, niebieskim czy zielonym, który nie tylko będzie pięknym i modlitewnym dodatkiem do Twojego samochodu, ale również przypomnieniem o opiece św. Krzysztofa nad wszystkimi podróżującymi.

Zapraszamy do odwiedzenia sklepu WszystkoDlaParafii.pl, gdzie znajdą Państwo różańce na lusterko do samochodu w atrakcyjnych cenach. To idealny wybór dla tych, którzy pragną połączyć swoją duchowość z codziennymi czynnościami, a także świetny pomysł na prezent dla bliskich, dbających o bezpieczeństwo w podróży. Nasze produkty to nie tylko przedmioty o głębokim znaczeniu religijnym, ale również gwarancja opieki i wstawiennictwa św. Krzysztofa, patrona kierowców. Polecamy również zapoznać się z pozostałą częścią asortymentu. Szczególnie polecamy breloki z podobizną św Krzysztofa i obrazki Święty Krzysztof.
Widok 1
Widok 2

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook