Plakietki Święty Krzysztof

Plakietki Święty Krzysztof dostępne w sklepie WszystkoDlaParafii.pl to niezastąpiony dodatek dla każdego kierowcy, który pragnie być pod opieką swojego patrona podczas podróży. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak drewno lub metal, są wytrzymałe i estetycznie wykonane, a dzięki samoprzylepnej taśmie na odwrocie, idealnie nadają się do przyklejenia na deskę rozdzielczą samochodu lub inną widoczną część pojazdu.
Święty Krzysztof jest powszechnie uznawany za patrona kierowców i podróżników. Legenda głosi, że był on mężczyzną o niezwykłej sile, który postanowił służyć najpotężniejszemu władcy na świecie. Jego życie zmieniło się, gdy pewnego dnia na swoich barkach przeniósł przez rwącą rzekę małe dziecko, które okazało się być Jezusem. Od tego momentu Święty Krzysztof został symbolem ochrony i bezpiecznej podróży, czuwając nad wszystkimi, którzy znajdują się w drodze.
Przykłady plakietek Święty Krzysztof z naszej oferty to:
Zakup plakietek Święty Krzysztof to inwestycja w bezpieczeństwo i spokój ducha podczas podróży. Dostępne w atrakcyjnych cenach w sklepie WszystkoDlaParafii.pl, nasze produkty są doskonałym pomysłem na prezent dla bliskich, którzy spędzają dużo czasu za kierownicą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą plakietek Święty Krzysztof, a także różańcy na lusterko czy breloków św. Krzysztofa które nie tylko są pięknym dodatkiem do samochodu, ale również przynoszą błogosławieństwo i ochronę dla kierowców na każdej drodze.
Widok 1
Widok 2

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook