Naklejki rybki

Naklejki rybki, dostępne w sklepie WszystkoDlaParafii.pl, to wyjątkowe akcesoria, które pełnią nie tylko funkcję dekoracyjną, ale również są wyrazem wiary i przynależności do wspólnoty chrześcijańskiej. Popularne wśród kierowców, te wypukłe naklejki, dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, mogą być łatwo umieszczane na samochodzie, co czyni je widocznym świadectwem wiary w przestrzeni publicznej.
Ryba jako symbol chrześcijaństwa ma głębokie korzenie historyczne, sięgające czasów pierwszych chrześcijan. Słowo „ryba” w języku greckim (ΙΧΘΥΣ, ichthys) jest akronimem od „Jezus Chrystus, Syn Boży, Zbawiciel”. W czasach, gdy chrześcijanie byli prześladowani, symbol ten służył jako dyskretny znak rozpoznawczy, pozwalający wyznawcom Chrystusa na identyfikację się wzajemnie bez narażania na niebezpieczeństwo.
Jednymi z przykładów produktów z naszej oferty jest naklejka rybka w kolorze złotym, czy w kolorze niebieskim, które nie tylko pięknie prezentują się na karoserii samochodu, ale również stanowią wyraz głębokiej wiary i tradycji chrześcijańskiej.
Święty Krzysztof, patron kierowców, jest postacią, która doskonale komponuje się z duchowym przesłaniem naklejek rybki. Jako opiekun osób podróżujących, św. Krzysztof przypomina o potrzebie opieki Bożej i wstawiennictwa w drodze, co czyni te naklejki jeszcze bardziej znaczącymi dla kierowców. Przywołując jego opiekę, kierowcy mogą czuć się bezpieczniej i bardziej zabezpieczeni w trakcie podróży, niezależnie od ich celu.
Zapraszamy do odwiedzenia sklepu WszystkoDlaParafii.pl, gdzie znajdą Państwo szeroki wybór naklejek rybki w atrakcyjnych cenach. To doskonały sposób, by dodać swojemu pojazdowi osobistego charakteru, jednocześnie dając świadectwo swojej wiary i wartości, które są bliskie każdemu chrześcijaninowi. Nasze produkty są doskonałym wyborem dla tych, którzy pragną codziennie wyrażać swoją duchowość, zarówno na drodze, jak i poza nią. Na obchody święta wszystkich zmotoryzowanych polecamy także różańce do samochodu na lusterko czy plakietki Święty Krzysztof.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook