Obrazki Święty Krzysztof

Obrazki Święty Krzysztof dostępne w sklepie WszystkoDlaParafii.pl to idealny wybór dla wszystkich zmotoryzowanych, szukających duchowego wsparcia i ochrony podczas podróży. Święty Krzysztof, znany jako patron kierowców i podróżników, od wieków jest czczony przez wiernych proszących o bezpieczeństwo na drogach.
Nasze obrazki z wizerunkiem św. Krzysztofa są dostępne w różnych wersjach, w tym z modlitwą kierowcy na odwrocie, co czyni je nie tylko pięknym, ale i praktycznym upominkiem. Sprawdzają się doskonale jako błogosławieństwo dla kierowców, przypominając o potrzebie ostrożności na drodze i polecając ich oraz ich bliskich opiece tego świętego.
Przykłady produktów z naszej oferty to:
 • Auto-różaniec - drewniana dziesiątka różańca z figurką św. Krzysztofa, która może być przyklejona na deskę rozdzielczą samochodu, służąc jako codzienne przypomnienie o modlitwie i ochronie.
 • Obrazki św. Krzysztofa - zabezpieczone laminatem i złocone folią, idealne do umieszczenia w widocznym miejscu w samochodzie lub jako duchowy talizman w portfelu.
Święty Krzysztof, uznawany za jednego z czternastu Świętych Wspomożycieli, jest postacią owianą legendą, której korzenie sięgają wczesnochrześcijańskich tradycji. Opowieści mówią o nim jako o gigancie, który postanowił służyć najpotężniejszemu panu na ziemi. Jego zadaniem było przenoszenie ludzi przez rwącą rzekę, co czynił z wielką troską. Najbardziej znana legenda opowiada o przenoszeniu przez rzekę małego chłopca, który okazał się być Chrystusem. Od tego momentu Święty Krzysztof stał się symbolem bezinteresownej służby bliźnim i ochrony w podróży.
Zapraszamy do skorzystania z oferty obrazków Święty Krzysztof w sklepie WszystkoDlaParafii.pl, gdzie każdy kierowca znajdzie coś dla siebie. Polecamy również: naklejki rybki, różańce na lusterko czy plakietki św Krzysztof. Wszystko to nietylko będzie piękną dekoracją, ale również źródłem duchowego wsparcia i przypomnieniem o opiece patrona kierowców podczas każdej podróży. Nasze produkty są dostępne w atrakcyjnych cenach, co sprawia, że są doskonałym wyborem na prezent dla bliskich, dbając o ich bezpieczeństwo na drogach.
Widok 1
Widok 2

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook