Kawa i herbata

Kawa i Herbata - Zestawienie Wyjątkowych Aromatów

W kategorii "Kawa i Herbata" prezentujemy wyjątkowe propozycje najwyższej jakości, różne rodzaje herbat i kaw, które zadowolą nawet najbardziej wymagających smakoszy. Oferujemy różnorodność najpopularniejszych na świecie napojów, pakowanych w estetyczne i solidne opakowania.
 • Herbata Basilur w Ozdobnym Opakowaniu w Formie Książki - Wyjątkowe opakowanie w formie książki kryje w sobie mieszankę herbat 'Specialty Classic' w czterech smakach. Każda z 32 saszetek to podróż przez intensywne aromaty herbaty, nadające się doskonale do relaksu w każdej chwili dnia.
 • Herbata Basilur Magic Fruits w Saszetkach - Magiczne owoce zamknięte w saszetkach herbaty Basilur to wyjątkowe doznania smakowe. Doskonale zbalansowane połączenie owocowych aromatów, które zaskoczą każde podniebienie.
 • Herbata Basilur w Metalowej Puszce - Metalowa puszka to eleganckie opakowanie dla najwyższej jakości herbaty Basilur. Zawiera 50 saszetek po 2g i 10 po 1.5g. Wśród propozycji znajdują się takie klasyki jak English Breakfast, English Afternoon, Ceylon Orange Pekoe, Darjeeling czy Sencha.
 • Kawa El Pastore - Mielona, o Ciekawym Smaku Orzechów Laskowych - Kawa El Pastore to niezwykłe doświadczenie dla miłośników kawy. Mielona kawa o delikatnym smaku orzechów laskowych, która dostarczy wyjątkowych chwil podczas każdego poranka.
 • Kawa El Pastore - Mielona, o Wyjątkowym Smaku Wanilii - Ta mielona kawa zachwyci Cię wyjątkowym smakiem wanilii. Każdy łyk to podróż po delikatnych nutach aromatycznej wanilii, która doskonale komponuje się z gęstością kawy.
Dlaczego Warto Wybrać Nasze Produkty:
 • Estetyczne Opakowania - Wszystkie nasze produkty pakowane są w estetyczne i solidne opakowania, zachowując świeżość i aromat.
 • Różne Rodzaje Najpopularniejszych Napojów - Bogactwo smaków kawy i herbaty dostępne w jednym miejscu.
 • Produkty Renomowanych Firm - Oferujemy produkty renomowanych firm, które gwarantują najwyższą jakość.
Podaruj swojej parafii wyjątkowe chwile z kawą i herbatą dostępnymi w naszym sklepie, w świetnej cenie. Zapraszamy do odkrywania aromatycznych tajemnic naszej kategorii "Kawa i Herbata".
Widok 1
Widok 2

Wyników na stronie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook