Bransoletki różaniec

Dziesiątka różańca w postaci bransoletki na rękę, którą możesz zawsze mieć przy sobie. Różaniec - bransoletka może pełnić funkcję ozdobną. Dostępne różne kolory paciorków.

Biżuteria sakralna - damska i męska - to rodzaj dewocjonaliów, który możesz mieć zawsze przy sobie.
Bransoletka różaniec służy nie tylko jako pomoc w odmawianiu dziesiątki do Matki Bożej, ale także jako elegancka i atrakcyjna ozdoba na co dzień. Idealna jako alternatywa dla tradycyjnego różańca. Wskazuje na silną relację i przywiązanie do Boga oraz Jego nauk.
W naszym sklepie prezentujemy różne kolory paciorków oraz materiałów, z których są wykonane.
W ofercie są tradycyjne różańce, których koraliki wykonane są z drewna. Niektóre posiadają metalowe łączniki oraz krzyż św. Benedykta. Osoby, które preferują jaśniejsze barwy, zainteresuje różaniec - bransoletka z kamieniami w kolorze turkusowym oraz smukłym krzyżykiem w kolorze srebrnym.
Różaniec - bransoletka to także doskonały prezent dla osoby wierzącej. W tym jako podarunek z okazji Pierwszej Komunii Świętej, pamiątka z okazji bierzmowania czy ślubu. Biżuteria tego typu będzie przypominała i podkreślała siłę naszej więzi z Bogiem oraz przypominała o codziennej modlitwie. Jest także pięknym i jednocześnie wizualnie nienachalnym dodatkiem do codziennego stroju.
Bransoletki te są uniwersalne - mogą posłużyć zarówno jako męska oraz damska biżuteria. Koraliki nawleczone są na gumkę, więc łatwo się je nakłada i zdejmuje.
Biżuterię sakralną polecamy osobom, które szukają dla siebie wyjątkowych, nietuzinkowych rozwiązań, a przy tym pragną mieć różaniec zawsze pod ręką.
Zapraszamy do przejrzenia pełnej oferty bransoletek w naszym sklepie.