Bransoletki różaniec

Dziesiątka różańca w postaci bransoletki na rękę, którą możesz zawsze mieć przy sobie. Różaniec - bransoletka może pełnić funkcję ozdobną. Dostępne różne kolory paciorków.

Biżuteria sakralna - damska i męska - to rodzaj dewocjonaliów, który możesz mieć zawsze przy sobie.
Bransoletka różaniec służy nie tylko jako pomoc w odmawianiu dziesiątki do Matki Bożej, ale także jako elegancka i atrakcyjna ozdoba na co dzień. Idealna jako alternatywa dla tradycyjnego różańca. Wskazuje na silną relację i przywiązanie do Boga oraz Jego nauk.
W naszym sklepie prezentujemy różne kolory paciorków oraz materiałów, z których są wykonane.
W ofercie są tradycyjne różańce, których koraliki wykonane są z drewna. Niektóre posiadają metalowe łączniki oraz krzyż św. Benedykta. Osoby, które preferują jaśniejsze barwy, zainteresuje różaniec - bransoletka z kamieniami w kolorze turkusowym oraz smukłym krzyżykiem w kolorze srebrnym.
Różaniec - bransoletka to także doskonały prezent dla osoby wierzącej. W tym jako podarunek z okazji Pierwszej Komunii Świętej, pamiątka z okazji bierzmowania czy ślubu. Biżuteria tego typu będzie przypominała i podkreślała siłę naszej więzi z Bogiem oraz przypominała o codziennej modlitwie. Jest także pięknym i jednocześnie wizualnie nienachalnym dodatkiem do codziennego stroju.
Bransoletki te są uniwersalne - mogą posłużyć zarówno jako męska oraz damska biżuteria. Koraliki nawleczone są na gumkę, więc łatwo się je nakłada i zdejmuje.
Biżuterię sakralną polecamy osobom, które szukają dla siebie wyjątkowych, nietuzinkowych rozwiązań, a przy tym pragną mieć różaniec zawsze pod ręką.
Zapraszamy do przejrzenia pełnej oferty bransoletek w naszym sklepie.
Widok 1
Widok 2

Polecane w kategorii
Polecane w kategorii
Poprzedni Następny
Brak produktów

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook