Kontrolki różańcowe

Kontrolki różańcowe, dostępne w sklepie WszystkoDlaParafii.pl, to unikalne książeczki wspierające modlitwę różańcową, szczególnie polecane dla rodzin, dla dzieci i grup modlitewnych. Te graficzne wyklejanki przedstawiające sceny tajemnic różańca nie tylko motywują do codziennego rozważania życia Maryi i Jezusa, ale również pomagają w kontrolowaniu uczęszczania na msze różańcowe oraz w utrzymaniu regularności w odmawianiu różańca.
Modlitwa różańcowa, będąca medytacją nad tajemnicami życia, śmierci i zmartwychwstania Jezusa Chrystusa oraz ważnymi wydarzeniami z życia Maryi, jest jedną z najbardziej wartościowych i polecanych form modlitwy w Kościele katolickim. Kontrolki różańcowe mogą stanowić cenną pomoc w angażowaniu dzieci i młodzieży w tę modlitwę, ucząc ich regularności i systematyczności w życiu duchowym.
W ofercie sklepu WszystkoDlaParafii.pl znajdują się różne formaty i rodzaje kontrolek różańcowych, takie jak:
Poza kontrolkami różańcowymi, w sklepie WszystkoDlaParafii.pl dostępne są również inne akcesoria różańcowe, które mogą wzbogacić praktykę modlitwy różańcowej, takie jak:
 • Dziesiątka różańca - mała, przenośna wersja różańca, idealna do szybkiej modlitwy w dowolnym miejscu i czasie.
 • Etui i pudełka na różaniec - chroniące różaniec przed uszkodzeniami i utratą, zapewniające jego odpowiednie przechowywanie.
 • Różańce - dostępne w różnorodnych stylach i materiałach, pozwalające na wybór różańca najbardziej odpowiadającego osobistym preferencjom.
 • Zapraszamy do skorzystania z oferty kontrolek różańcowych i innych akcesoriów różańcowych na WszystkoDlaParafii.pl, gdzie znajdą Państwo wszystko, co potrzebne do głębokiego i owocnego przeżywania modlitwy różańcowej. Nasze dewocjonalia są starannie dobrane, aby wspierać wiernych w ich duchowym wzroście i pomagać w codziennym zobowiązaniu do modlitwy.
  Widok 1
  Widok 2

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

   Mapa
   Kontakt

   Wszystko Dla Parafii
   Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
   ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
   Obsługa zamówień - Wieluń
   Iza/Magdalena - 570 970 100
   Tomek - 512 145 221

   Wszystko Dla Parafii Częstochowa
   Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
   ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
   Obsługa zamówień - Częstochowa
   Izabela/Ania - 570 870 900

   Śledź nas Facebook