Etui, pudełka

Etui i pudełka na różaniec to kategoria produktów oferowanych przez sklep WszystkoDlaParafii.pl, które są nie tylko praktyczne, ale również stanowią piękne opakowanie na ten ważny przedmiot modlitewny. Dzięki tym akcesoriom, różaniec może być bezpiecznie przechowywany, zabezpieczony przed uszkodzeniem oraz łatwo dostępny w każdej sytuacji, czy to w torebce, w kieszeni, czy podczas podróży.
W naszej ofercie znajdą Państwo różnorodne etui i pudełka na różaniec:
Modlitwa różańcowa jest jedną z najbardziej rozpowszechnionych i cenionych form modlitwy w Kościele katolickim. Polega na kontemplacji tajemnic życia Jezusa Chrystusa i Maryi, przy jednoczesnym odmawianiu modlitw: "Ojcze nasz", "Zdrowaś Maryjo" oraz "Chwała Ojcu". Różaniec służy nie tylko jako narzędzie do odmawiania modlitw, ale również jako środek do medytacji nad kluczowymi momentami wiary chrześcijańskiej.
Oprócz etui i pudełek, do modlitwy różańcowej przydatne mogą być również inne akcesoria, takie jak:
 • Dziesiątka różańca - mniejsza wersja różańca, którą łatwo nosić ze sobą i używać w krótkich chwilach wolnego czasu.
 • Kontrolki różańcowe - pomagają w zliczaniu odmówionych "Zdrowaś Maryjo" podczas modlitwy, co jest szczególnie przydatne w utrzymaniu koncentracji i porządku.
 • Różańce - w różnych stylach i materiałach, dostosowane do osobistych preferencji i potrzeb modlitewnych.
Zakup etui lub pudełka na różaniec w sklepie WszystkoDlaParafii.pl to doskonały sposób na zabezpieczenie i pielęgnowanie tradycji modlitwy różańcowej. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz szeroki wybór produktów, które z pewnością sprostają oczekiwaniom każdego, kto pragnie godnie traktować i przechowywać swój różaniec.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu, gdzie znajdą Państwo nie tylko etui i pudełka, ale również szeroką gamę różańców i akcesoriów różańcowych, które mogą wzbogacić Państwa doświadczenie modlitewne i pomóc w głębszym zanurzeniu się w tajemnice wiary.
Widok 1
Widok 2

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook