Religia w przedszkolu

Religia w Przedszkolu - Książki i Pomoce Katechetyczne dla Najmłodszych
W naszej kategorii "Religia w przedszkolu" znajdziesz bogaty wybór książek i pomocy naukowych dedykowanych prowadzeniu katechezy w przedszkolach. Dbamy o to, aby nasz asortyment odpowiadał potrzebom najmłodszych uczniów oraz pomagał katechetom w przekazywaniu wartości religijnych w sposób dostosowany do ich wieku i poziomu rozwoju.
Książki Wydawnictwa Jedność i Inne Publikacje
W ofercie naszego sklepu znajdziesz książki wydawnictwa Jedność oraz inne publikacje, które są idealnym narzędziem do prowadzenia zajęć z religii w przedszkolu. Dzięki nim dzieci mogą zgłębiać tajemnice wiary, poznawać postacie biblijne oraz uczestniczyć w modlitwie i obrzędach religijnych w sposób przystępny i atrakcyjny.
Podręczniki i Przewodniki Metodyczne dla Katechetów
Oprócz książek dla dzieci, w naszej ofercie znajdziesz także podręczniki do religii dla pozostałych grup wiekowych: klasy I-III, podręczniki do religii dla klas IV-VI oraz dla klas VII i VIII oraz przewodniki metodyczne dla katechetów. To wartościowe narzędzia, które pomagają w zaplanowaniu i przeprowadzeniu zajęć z religii, uwzględniając specyfikę wieku przedszkolnego i potrzeby rozwojowe dzieci.
Katecheza - Wprowadzenie do Wiary
Katecheza to proces nauczania i wychowania religijnego, którego celem jest przekazywanie wiary oraz budowanie relacji z Bogiem. W kontekście przedszkola, katecheza ma za zadanie rozwijanie poczucia przynależności do wspólnoty Kościoła, kształtowanie wartości moralnych i religijnych oraz stwarzanie warunków do spotkania z Bogiem poprzez modlitwę i uczestnictwo w obrzędach religijnych.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą książek i pomocy katechetycznych, które pomogą w prowadzeniu religii w przedszkolu. Oferujemy wysoką jakość produktów w atrakcyjnych cenach, aby wspierać katechetów i rodziców w edukacji religijnej najmłodszych.
Widok 1
Widok 2

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook