Kapy liturgiczne

Kapa dla księdza, zwana również płaszczem liturgicznym, to rodzaj zapinanej pod szyją peleryny, noszonej przez duchownych w czasie odprawiania mszy świętej lub innych obrzędów liturgicznych. Kapa jest zwykle wykonana z lekkiego materiału i ma długie rękawy oraz szeroki kołnierz. Często ozdabiana jest haftami lub innymi ozdobami. W zależności od okresu liturgicznego, kapa może być wykonana w różnych kolorach, np. w kolorze białym na uroczystościach Wielkanocnych, zielonym w okresie zwykłym czy fioletowym w okresie wielkopostnym.

Niniejsza kategoria sklepu internetowego zawiera szeroki wybór kap dla księdza, w tym kapy maryjne, wielkopostne oraz zdobione brokatem. Nasze kapy są wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniających wygodę i trwałość użytkowania. Jedną z najbardziej eksluzywnych jest kapa zdobiona haftem z aksamitnym pasem i kapturem, wykonana z adamaszku, której cena uzasadniona jest tkaninami klasy premium, złoceniami i najwyższym standardem wykonania. W ofercie posiadamy kapy różnych wzorów, kolorów oraz cen, dzięki czemu każdy klient znajdzie produkt idealnie odpowiadający jego potrzebom. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru idealnej kapy dla księdza.
Widok 1
Widok 2

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook