Breloki z podobizną św. Krzysztofa

Breloki z Podobizną Świętego Krzysztofa - Ochrona w Podróży

W kategorii oferujemy szeroki wybór praktycznych i symbolicznych wisiorków, które będą nie tylko ozdobą kluczy, ale również źródłem duchowej inspiracji i ochrony w podróży. Nasza oferta obejmuje takie produkty, jak np.:
 • Breloki z podobizną św. Krzysztofa i dodatkiem skórzanym - Wykonane z wysokiej jakości metalu, te wisiorki są eleganckie i trwałe. Dodatek skórzanego paska dodaje im niepowtarzalnego charakteru, a uwieczniona postać przypomina o jego roli jako patrona podróżujących.
 • Brelok z podobizną św. Krzysztofa i modlitwą kierowcy - metalowy - zawiera nie tylko postać świętego, ale również modlitwę, która jest szczególnie dedykowana kierowcom. To doskonały sposób, aby zachować duchową bliskość i ochronę podczas podróży samochodem.
 • Przywieszka w kształcie motyckla - może być wyjątkowym prezentem dla kierowców jednośladów.
 • Metalowa "Rybka" - symbol chrześcijaństwa - chociaż nie zawiera bezpośrednio wizerunku patrona zmotoryzowanych, to symbol rybki jest związany z wczesnym chrześcijaństwem i może być symbolem wiary i ochrony w podróży.
Nasze propozycje są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia ich trwałość i estetykę. Oferujemy różnorodne wzory i style, aby każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.
Święty Krzysztof był męczennikiem i chrześcijańskim świętym żyjącym w III wieku. Jest on patronem podróżujących, kierowców, marynarzy oraz ochrony przed niebezpieczeństwem. Jego święto, obchodzone 25 lipca, jest okazją do modlitwy o bezpieczną podróż dla wszystkich, którzy wyruszają w drogę.
Zapraszamy do naszego sklepu, aby znaleźć idealny brelok, który będzie nie tylko praktycznym akcesorium, ale także źródłem duchowej inspiracji i ochrony w podróży.
Zachęcamy również do obejrzenia innych gadżetów związanych z tym świętem, jak np. plakietki, obrazki św. Krzysztofa, naklejki na samochód rybki czy różańce na lusterko samochodowe.
Widok 1
Widok 2

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook