Pamiątkowe obrazki komunijne

Szeroki wybór obrazków pierwszokomunijnych, która będą pamiątką na całe życie. Możliwość wyboru obrazków komunijnych w wersji z wypisaniem lub bez, a także doboru którejkolwiek z ramek.
Oferujemy obrazki pamiątkowe, przygotowane z myślą o I Komunii Świętej.
Nawiązują one w jednoznaczny sposób do Eucharystii. Przedstawiają najczęściej postać Jezusa i świętej Rodziny, a także motyw Ostatniej Wieczerzy.

Nasze obrazki komunijne wykonane są ze szczególną starannością. Większość z nich nawiązuje do klasycznych motywów religijnej sztuki malarskiej, co jednoznacznie wskazuje na bardzo wysoki poziom ich wykonana. Przedstawione na nich treści jednoznacznie kojarzą się z tematyką biblijną, przybliżając dziecku prawdziwy charakter Uroczystości I Komunii Świętej. W naszej ofercie znajdują się również obrazy nawiązujące artystycznie do malarstwa ikonograficznego.
Wszystkie dostępne u nas projekty zostały wykonane tak, aby służyły dziecku przez wiele długich lat.
Nasze obrazki komunijne dotykają również wielu innych aspektów życia religijnego. W swojej ofercie mamy np. motywy przedstawiające obraz Miłosierdzia Bożego, a także symbole Eucharystyczne w tym kielich, chleb i winogrona. Dzięki temu mogą one stać się pamiątką wielu innych ważnych wydarzeń, w tym: bierzmowania, zakończenia nauki religii, uczestnictwa w formacji czy konkursu o tematyce biblijnej.
Nasze obrazy komunijne można również wykorzystać w roli okolicznościowych upominków.

Zapraszamy do zapoznania się z dostępną na naszej stronie galerią projektów. Ostateczna cena każdego obrazka jest uzależniona od rodzaju zastosowanej ramki i nadrukowania tekstu.
Widok 1
Widok 2

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook