Kropielnica bezdotykowa naścienna bez ociekacza

Kod produktu: K104b/21

1 457,95 

Ftylko na zamówienie

Produkt dostępny tylko na zamówienie

Darmowa dostawa od 300 zł

Darmowa dostawa od 300 zł

Opis produktu Kropielnica bezdotykowa naścienna bez ociekacza

Kropielnica bezdotykowa Standard+

Kropielnica bezdotykowa Standard+ to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się wirusów i bakterii w miejscach sprawowania kultów religijnych. Ich funkcjonalność jest szczególnie doceniana w dobie panującej epidemii koronawirusa COVID-19. Nowoczesne oraz estetyczne urządzenia umożliwiają korzystanie z wody święconej, ale jednocześnie są bezpieczne. Szczególnie są doceniane przez osoby starsze, które obawiają się chorób, ale nie chcą rezygnować z udziału w nabożeństwach.

Charakterystyka

Prezentowana kropielnica bezdotykowa Standard+ jest w pełni bezobsługowa, bezpieczna i estetyczna. Do jej zasilania nie jest konieczne stosowanie dodatkowych źródeł energii - jest zasilana za pomocą baterii. Ważną zaletą urządzenia jest wbudowany wysokiej jakości mechanizm podawczy firmy FRANKE.

Model został wyposażony w pojemny dozownik, który umożliwia umieszczenie dużej ilości wody święconej, do wykonania około 1000 aplikacji. Elementem dodatkowym, w który urządzenie może zostać wyposażone, jest ociekacz zbierający nadmiar i pozostałości cieszy.

Specyfikacja
 • Waga
  kg
Opinie

Ten produk nie otrzymał jeszcze opinii.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook