Klasa III SP – Poznaję Jezusa – Przewodnik metodyczny

Kod produktu: P138/22

29,00 

Brak w magazynie

Ftylko na zamówienie

Produkt dostępny tylko na zamówienie

Darmowa dostawa od 300 zł

Darmowa dostawa od 300 zł

Opis produktu Klasa III SP - Poznaję Jezusa - Przewodnik metodyczny
Przewodnik metodyczny dla klasy III szkoły podstawowej do podręcznika wydawnictwa Jedność zgodnego z programem AZ-1-01/18 z dnia 19.09.2018 Celem katechez w klasie III jest pomoc uczniom w spotkaniu z Jezusem w Eucharystii. Wspierają one uczniów w odważnym wprowadzaniu w życie nauczania Jezusa, który przychodzi do nich ze swoją miłością. • Przewodnik proponuje wiele metod aktywizujących, m.in. plastycz­ ne, muzyczne, dramowe, teatralne, gry i zabawy dydaktyczne, a także proste elementy interpretacji biblijnej. • Podpowiada jak połączyć pracę z podręcznikiem ucznia oraz zeszytem ćwiczeń w toku lekcji. • Stawia przed uczniem możliwość poznawania wiedzy i pogłębiania wiary. • Uczniom towarzyszą bohaterowie klasy III – Basia i Krzyś oraz ich koledzy i koleżanki, zarów­ no w opowiadaniach, jak i w podręczniku. • Jednostka lekcyjna ma cztery etapy: I. Powitanie, II. Zaproszenie do..., III. Odpowiedź na..., IV. Pożegnanie.
Specyfikacja
 • Waga
  0 kg
 • Autor
  E. Kondrak, ks. dr K. Mielnicki
 • Okładka
  Miękka
 • Rok wydania
  2022
 • Ilość stron
  288
 • Format
  162x235 mm
 • Wydawca
  Wydawnictwo Jedność
Opinie

Ten produk nie otrzymał jeszcze opinii.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook