Bluza męska z kapturem – MIŁOŚĆ zielona

Kod produktu: B138/23_zielona

od 184,95

Ftylko na zamówienie

Produkt dostępny tylko na zamówienie

Darmowa dostawa od 300 zł

Opis produktu Bluza męska z kapturem - MIŁOŚĆ zielona
Bluza Męska z Kapturem - MIŁOŚĆ Zielona: Wyraz Twojej Wiary i Oddania
Bluza męska z kapturem "MIŁOŚĆ Zielona" to nie tylko ubranie, ale przede wszystkim wyraz Twojej wiary i oddania. Wykonana w 100% z wysokiej jakości bawełny, zapewniająca komfort noszenia i trwałość przez wiele sezonów. Dostępne są również inne wzory i kolorystyka.
Cechy Produktu
  • Klasyczny Krój: Bluza posiada klasyczny krój, który doskonale komponuje się z każdym stylem ubioru.
  • Podwójne Szwy: Solidne wykonanie z podwójnymi szwami gwarantuje trwałość i wytrzymałość nawet przy intensywnym użytkowaniu.
  • Czesany Polar: Wyściółka z czesanego polaru od wewnątrz zapewnia ciepło i wygodę w chłodniejsze dni.
  • Dwuwarstwowy Kaptur: Kaptur z dwóch warstw materiału dodaje bluzie charakteru i stylu, jednocześnie chroniąc przed wiatrem i deszczem.
  • Pranie do 30 st. C: Łatwa w pielęgnacji - można prać w pralce w temperaturze do 30°C.
  • Dostępne Wersje dla Kobiet: Nie tylko mężczyźni mogą wyrazić swoją wiarę i miłość - dostępne są również wersje bluz dla kobiet.
  • Motyw MIŁOŚĆ Zielona: Wyjątkowy motyw MIŁOŚĆ Zielona nawiązuje do głębokiego przesłania chrześcijańskiej miłości, której najwyższym wyrazem jest ofiara złożona przez Jezusa Chrystusa.
To jest moje przykazanie, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem. Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół swoich.
J 15, 12-13
Podsumowanie
Bluza męska z kapturem "MIŁOŚĆ Zielona" to nie tylko ubranie, ale również wyraz wiary i miłości, który możesz nosić z dumą i radością. Wybierz jakość, wybierz symbol swojej wiary, wybierz bluzę męską z kapturem "MIŁOŚĆ Zielona" dostępną w sklepie WszystkoDlaParafii.pl.
Specyfikacja
  • Waga
    kg
  • Materiał
    bawełna 100%
  • Kolor
    Zielony

Ten produk nie otrzymał jeszcze opinii.