Figurka Matki Bożej Fatimiskiej

Kod produktu: MF91/6_e

323,95 

Ftylko na zamówienie

Produkt dostępny tylko na zamówienie

Darmowa dostawa od 250 zł

Darmowa dostawa od 250 zł

Opis produktu Figurka Matki Bożej Fatimiskiej
Figurka Matki Bożej Fatimiskiej to wyjątkowy symbol naszej wiary i oddania Maryi. To wzruszająca reprezentacja Matki Bożej Fatimskiej, która jest szczególnie ważna dla katolików na całym świecie. Ta figurka, wyprodukowana w Portugalii, jest wyrazem naszej miłości i czci wobec Matki Boskiej Fatimskiej oraz jej objawień w Fatimie.
Główne cechy figurki:
 • Produkowana w Portugalii - Portugalia jest miejscem, gdzie miały miejsce objawienia Matki Bożej w Fatimie, dlatego figurki produkowane w tym kraju mają szczególną wartość duchową.
 • Różne rozmiary - Figurka jest dostępna w kilku rozmiarach: 15, 25, 35, 45 i 55 cm. Dzięki temu możesz wybrać odpowiednią wielkość, która najlepiej pasuje do Twojej kaplicy, kościoła lub prywatnego miejsca modlitwy.
 • Dbłość o detale - Figurka Matki Bożej Fatimskiej jest wykonana z ogromną precyzją i troską o detale, co sprawia, że jest wyjątkowo piękna i realistyczna.
Ta figurka to doskonały sposób, aby wyrazić naszą miłość i oddanie Matce Bożej Fatimskiej oraz upamiętnić jej objawienia. Może stanowić piękny element dekoracyjny w naszym domu, parafii lub miejscu kultu religijnego.

Zapraszamy do zakupu figurki Matki Bożej Fatimskiej w naszym sklepie WszystkoDlaParafii.pl, gdzie znajdziesz szeroki wybór akcesoriów religijnych i dekoracji kościelnych. Nasze produkty są starannie wyselekcjonowane, aby pomóc w tworzeniu wyjątkowych i duchowych przestrzeni podczas celebracji ważnych chwil w życiu wspólnoty parafialnej. Daj się ponieść pięknu i symbolice Matki Bożej Fatimskiej, która jest źródłem nadziei i modlitwy dla wielu wiernych na całym świecie.
Specyfikacja
 • Waga
  kg
Opinie

Ten produk nie otrzymał jeszcze opinii.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook