Modlitwy Powszechne bez segregatora, na rok liturgiczny B (2023/2024)

Kod produktu: MP78/23A

174,95 

Brak w magazynie

Ftylko na zamówienie

Produkt dostępny tylko na zamówienie

Darmowa dostawa od 300 zł

Darmowa dostawa od 300 zł

Opis produktu Modlitwy Powszechne bez segregatora, na rok liturgiczny B (2023/2024)
Modlitwy Powszechne na każdy dzień roku liturgicznego z segregatorem. Wydawnictwo HLONDIANUM. Czytelna czcionka, przejrzysta forma.
Zestaw obejmuje:
 1. kartkę „Modlitw” na każdy dzień roku (wpinaną do segregatora),
 2. wspomnienia obowiązkowe w diecezjach – dodatek żółty,
 3. Msze Święte obrzędowe i okolicznościowe – dodatek niebieski,
 4. pełne obrzędy wstępne Mszy z nutami,
 5. uroczyste błogosławieństwa i modlitwy nad ludem na zakończenie Mszy Świętej,
 6. materiały dodatkowe do pobrania przez Internet
Każda kartka „Modlitw” zawiera: modlitwę powszechną, wprowadzenie do Mszy Świętej z aktem pokuty (różne formy), słowo przed rozesłaniem, pełny formularz mszalny. Słowo przed rozesłaniem zostało umieszczone na końcu każdego miesiąca.
Waga: 2,05 kg
Format: 23x19,5x10 cm
Materiały dodatkowe są dostępne do pobrania przez Internet. Szczegóły w każdym egzemplarzu „Modlitw”. Materiały do pobrania przez Internet będą dostępne tuż przed rozpoczęciem nowego roku liturgicznego. Zawierają: -niedzielne Msze św. z udziałem dzieci (wprowadzenie, akt pokuty, modlitwa powszechna, słowo przed rozesłaniem), -komentarze do czytań biblijnych na niedziele i uroczystości, -propozycje śpiewów na niedziele i uroczystości, -komentarze do liturgii Triduum Paschalnego. Materiały można otworzyć w każdym edytorze tekstu i dowolnie modyfikować. Takie rozwiązanie umożliwia łatwe dostosowanie ich do potrzeb danej wspólnoty parafialnej
Specyfikacja
 • Waga
  2.05 kg
Opinie

Ten produk nie otrzymał jeszcze opinii.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook