Kalendarz wiszący Katolicki

Kod produktu: KL25/23

3,70 

Brak w magazynie

Ftylko na zamówienie

Produkt dostępny tylko na zamówienie

Darmowa dostawa od 300 zł

Darmowa dostawa od 300 zł

Opis produktu Kalendarz wiszący Katolicki
Kalendarz Wiszący Katolicki: Twoje Codzienne Spotkanie z Duchem Świętym

Zapraszamy do odkrycia naszego kalendarza wiszącego katolickiego - niezastąpionego towarzysza na każdy dzień roku. Ten papierowy kalendarz nie tylko pomaga zorganizować czas, ale również umożliwia głębsze zakorzenienie się w wierzeniach katolickich. Dzięki starannemu wykonaniu i starannie dobranym elementom, nasz kalendarz staje się nie tylko praktycznym narzędziem, ale również źródłem duchowego wzbogacenia.
Specyfikacja Produktu:
 • Kolorowy, Wysokiej Jakości Druk: Każda karta kalendarza to małe dzieło sztuki, dzięki wysokiej jakości drukowi. Kolorowy design sprawia, że każdy miesiąc jest nie tylko datą, ale również okazją do radości i refleksji.
 • Rozmiar 205mm x 300mm: Praktyczny i zawsze na wyciągnięcie ręki - taki jest nasz kalendarz wiszący. Jego wymiary pozwalają na łatwe umieszczenie go w dowolnym miejscu, byś mógł czerpać z niego codziennie inspirację.
 • Modlitwa o Dwanaście Owoców Ducha Świętego: Na ostatniej stronie kalendarza znajdziesz modlitwę, która pomoże ci otworzyć się na dary Ducha Świętego i zainspirować duchowy ro
 • zwój.
 • Cytaty Świętych i Fragmenty Pisma Świętego: Każdy dzień to nowa dawka duchowej mądrości. Na każdej stronie kalendarza znajdziesz cytat świętych, fragmenty Pisma Świętego czy sentencje znanych osób Kościoła, które pomogą ci zanurzyć się w bogactwo katolickiego dziedzictwa.
WszystkoDlaParafii.pl to miejsce, sklep, w którym znajdziesz także kalendarze z innymi grafikami. Daj sobie szansę na każdy dzień w roku pełen duchowej inspiracji i zanurz się w pięknie naszej wiary.
Specyfikacja
 • Waga
  kg
Opinie

Ten produk nie otrzymał jeszcze opinii.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook