Ornaty Wielkanocne

W kategorii "Ornaty Wielkanocne" w naszym sklepie internetowym WszystkoDlaParafii.pl oferujemy wyjątkowe i pięknie zdobione ornaty, które stanowią doskonałe wyposażenie dla kapłanów podczas uroczystości Wielkanocnych. Nasze ornaty są wykonane z najwyższej jakości tkanin i cechują się wysokim poziomem rzemiosła.

W naszej ofercie znajdują się ornaty wielkanocne zdobione haftem, które przedstawiają postać Baranka Bożego oraz napis IHS z tyłu. Ornaty te wykonane są z tkaniny w kolorze złotego brokatu, co dodaje im elegancji i uroku. Cena ornatu typu gotyckiego wynosi 719,95zł. Każdy detal został starannie wykonany, aby zapewnić wyjątkowy wygląd i wrażenie podczas liturgii.
Oferujemy również ornat w kolorze ecru z wizerunkiem Bożego Baranka umieszczonym z przodu. Ten ornat jest wykonany z wysokiej jakości tkaniny, która zapewnia wygodę noszenia i trwałość. Jego subtelny wygląd doskonale wpisuje się w atmosferę świąt Wielkanocnych i stanowi godne wyposażenie dla celebransa.
Wszystkie nasze ornaty wielkanocne są szyte w Polsce przez doświadczonych rzemieślników, co gwarantuje wysoką jakość wykonania i dbałość o detale. Przywiązujemy dużą wagę do estetyki i tradycji, dlatego nasze ornaty są nie tylko praktyczne, ale także piękne i wyjątkowe.

Zapraszamy do zakupu ornatów wielkanocnych w naszym sklepie WszystkoDlaParafii.pl. Oferujemy szeroki wybór ornatów różnych stylów i wzorów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze produkty są doskonałym wyborem dla kapłanów, którzy pragną wyrazić swoją wiarę i uroczystość Wielkanocy poprzez piękne i odpowiednio zdobione ornaty.
Przejrzyj naszą bogatą ofertę i wybierz ornat wielkanocny, który najlepiej oddaje charakter i styl liturgii Wielkiej Nocy. Wszystkie nasze produkty cechuje wysoka jakość, estetyczne wykonanie i konkurencyjne ceny. Zapewniamy szybką dostawę i profesjonalną obsługę. Odwiedź nasz sklep WszystkoDlaParafii.pl i skompletuj niezbędne wyposażenie liturgiczne na uroczystość wielkanocne.
Widok 1
Widok 2

Polecane w kategorii
Polecane w kategorii
Poprzedni Następny

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook