Ornaty rzymskie

Ornat Rzymski - Elegancja i Uroczystość w Obrządku Rzymskim
Kategoria "Ornaty Rzymskie" to miejsce, gdzie znajdziesz bogaty wybór szat liturgicznych w stylu rzymskim, używanych przez kapłanów podczas odprawiania Mszy Świętej w obrządku rzymskim. Ornaty te, charakteryzujące się długą szatą bez rękawów, są nie tylko nieodłącznym elementem liturgii, ale także symbolem uroczystości i godności.
Elegancja i Bogactwo Detali
Ornat rzymski, który zakupisz w naszym sklepie wyróżni się bogactwem kolorów oraz misternie wykonanymi detalami. Jest szyty z ozdobnej tkaniny, zdobiony złotym haftem na satynie, co nadaje mu niepowtarzalny wygląd i sprawia, że każda msza staje się jeszcze bardziej uroczysta. Satynowa podszewka dodaje elegancji i komfortu noszenia.
Różnorodność Kolorów i Stylów
W naszym sklepie znajdziesz ornaty rzymskie w różnorodnych kolorach, takich jak zielony, czerwony czy kremowy, które pozwalają dostosować się do określonych okoliczności liturgicznych i preferencji kapłana. Tradycyjny czerwony ornat czy elegancki zielony to tylko niektóre z propozycji dostępnych w naszej ofercie.
Gratisowa Stuła - Dodatkowa Korzyść dla Klienta
W komplecie z ornatem rzymskim oferujemy gratisową stułę, która doskonale uzupełnia cały strój liturgiczny. To dodatkowa korzyść dla naszych Klientów, która sprawia, że zakupy w naszym sklepie stają się jeszcze bardziej atrakcyjne.
Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem ornatów i wyboru odpowiedniej szaty liturgicznej. Oferujemy produkty wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach, aby każdy kapłan mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.
Widok 1
Widok 2

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook