Ornaty fioletowe

Ornat w barwie fioletowej jest symbolem oczekiwania na ponowne nadejście Jezusa Chrystusa. W naszym sklepie przygotowaliśmy kilka wzorów szat liturgicznych w tym kolorze. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą. Ornaty fioletowe łączą niejako dwie skrajności. To symbol pokuty i skruchy, a jednocześnie nadziei i radości w oczekiwaniu na Pana.
Barwa fioletowa jest zatem zapowiedzią przyszłej chwały, ale też poprzedzających ją trudności i wyrzeczeń. W naszym sklepie szaty liturgiczne są zaprojektowane i wykonane zgodnie z tradycją i prawem kanonicznym.

O prawdziwym znaczeniu, jakie posiada ornat fioletowy, świadczą widoczne na nim symbole. W naszej ofercie mamy szaty z wyszywanymi symbolami Jezusa Chrystusa, czyli: krzyżem, krzewem winnym, źdźbłem zboża, i literami alfabetu greckiego (alfa i omega).
Nasze ornaty są lekkie, wygodne i mogą być opcjonalnie wyposażone w różne rodzaje kołnierzy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Ornat fioletowy to tylko jeden z wielu rodzajów szat liturgicznych, jakie można u nas znaleźć. Posiadamy produkty dostępne w różnych rozmiarach i wariantach. Ofertę kierujemy do parafii leżących na terenie całego kraju.
W naszym sklepie można znaleźć szczegółowe informacje na temat ornatów fioletowych oraz pozostałych szat liturgicznych. Oprócz takich informacji jak cena i rozmiar, udostępniamy również dane na temat zastosowanych materiałów, rodzajów haftów itd.
[contact-form-7 id="4101" title="Newsletter"]
Mapa
Kontakt

Wszystko Dla Parafii
Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
Obsługa zamówień - Wieluń
Iza/Magdalena - 570 970 100
Tomek - 512 145 221

Wszystko Dla Parafii Częstochowa
Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
Obsługa zamówień - Częstochowa
Izabela/Ania - 570 870 900

Śledź nas Facebook