Ornaty fioletowe

Ornat w barwie fioletowej jest symbolem oczekiwania na ponowne nadejście Jezusa Chrystusa. W naszym sklepie przygotowaliśmy kilka wzorów szat liturgicznych w tym kolorze. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą. Ornaty fioletowe łączą niejako dwie skrajności. To symbol pokuty i skruchy, a jednocześnie nadziei i radości w oczekiwaniu na Pana.
Barwa fioletowa jest zatem zapowiedzią przyszłej chwały, ale też poprzedzających ją trudności i wyrzeczeń. W naszym sklepie szaty liturgiczne są zaprojektowane i wykonane zgodnie z tradycją i prawem kanonicznym.

O prawdziwym znaczeniu, jakie posiada ornat fioletowy, świadczą widoczne na nim symbole. W naszej ofercie mamy szaty z wyszywanymi symbolami Jezusa Chrystusa, czyli: krzyżem, krzewem winnym, źdźbłem zboża, i literami alfabetu greckiego (alfa i omega).
Nasze ornaty są lekkie, wygodne i mogą być opcjonalnie wyposażone w różne rodzaje kołnierzy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Ornat fioletowy to tylko jeden z wielu rodzajów szat liturgicznych, jakie można u nas znaleźć. Posiadamy produkty dostępne w różnych rozmiarach i wariantach. Ofertę kierujemy do parafii leżących na terenie całego kraju.
W naszym sklepie można znaleźć szczegółowe informacje na temat ornatów fioletowych oraz pozostałych szat liturgicznych. Oprócz takich informacji jak cena i rozmiar, udostępniamy również dane na temat zastosowanych materiałów, rodzajów haftów itd.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook