Zawieszki Aniołek

Zawieszki Aniołek - Kolorowe Dekoracje dla Najmłodszych
Zawieszki Aniołek to nie tylko urocze ozdoby, ale także wyjątkowy symbol opieki i miłości, który sprawi uśmiech na twarzy każdego dziecka. Te piękne anioły to doskonały pomysł na prezent dla najmłodszych oraz idealna dekoracja zarówno na choinkę, jak i do pokoju dziecka.
Uroczy Prezent dla Dziecka
Szukasz pomysłu na prezent dla dziecka z okazji chrztu, narodzin czy urodzin? Zawieszka Aniołek to doskonały wybór! Dziecko będzie zachwycone pięknym aniołkiem, który będzie mu towarzyszył jako symbol opieki i bezpieczeństwa.
Idealna Ozdoba na Choinkę i do Pokoju Dziecka
Zawieszki Aniołek sprawdzą się doskonale jako ozdoba na choinkę podczas świąt Bożego Narodzenia, dodając uroku i magii tej wyjątkowej okazji. Mogą także ozdabiać pokój dziecka przez cały rok, przypominając o obecności Anioła Stróża.
Wykonane z Drewna i Kolorowe
Nasze zawieszki Aniołek są wykonane z wysokiej jakości drewna, co gwarantuje ich trwałość i piękny wygląd przez długi czas. Są również dostępne w różnorodnych kolorach, które zachwycą każdego malucha. Możliwość wyboru wielkości zawieszki - 12cm jak i 16cm.
Personalizacja z Imieniem Dziecka
Dodatkowo, istnieje możliwość zamówienia zawieszki Aniołka z tabliczką z imieniem dziecka, co czyni ten prezent jeszcze bardziej osobistym i wyjątkowym.
Odkryj naszą kolekcję zawieszek Aniołek i spraw swojemu dziecku wyjątkowy prezent już dziś!
Widok 1
Widok 2

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook