Magnesy religijne

Magnesy Religijne - Drogie Upominki z Ważnym Przesłaniem
W naszej ofercie znajdziesz magnesy religijne, które nie tylko ozdobią Twoją lodówkę, ale także będą codziennym przypomnieniem o Twojej wierze. To idealne drobne upominki dla bliskich, dzieci uczęszczających na katechezę lub dla księdza, które mogą towarzyszyć w codziennym życiu, przypominając o ważnych wartościach i postaciach religijnych.
Wysoka Jakość Wydruku i Solidny Magnes
Każdy z naszych magnesów religijnych charakteryzuje się wysoką jakością wydruku, co gwarantuje wyraziste detale i trwałość kolorów. Ponadto, posiadają one silny magnes, dzięki czemu pewnie przylegają do powierzchni lodówki lub innych metalowych przedmiotów, nie spadając nawet pod wpływem drgań czy ruchu.
Wyjątkowe Motywy Religijne
W naszej kolekcji magnesów religijnych znajdziesz różnorodne motywy, od wizerunków świętych po cytaty z Pisma Świętego. Każdy z magnesów jest starannie dobrany, aby móc zaspokoić różnorodne potrzeby naszych klientów. Niezależnie od tego, czy szukasz magnesu z wizerunkiem Matki Boskiej, Jezusa Chrystusa czy świętego patrona, w naszym sklepie znajdziesz coś idealnego dla siebie.
Zapewnij Sobie i Innym Uduchowienie Codzienności
Dodaj trochę duchowej atmosfery do swojego domu lub biura dzięki naszym magnesom religijnym. Niech będą one nie tylko ozdobą, ale przede wszystkim źródłem uduchowienia i inspiracji w codziennym życiu.
Widok 1
Widok 2

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook