Krzyż misyjny

Darmowa dostawa od 300 zł

Opis produktu Krzyż misyjny
Krzyż Misyjny "Idźcie głoście" - Pamiątka Sakramentu Bierzmowania

Krzyż misyjny "Idźcie głoście" to nie tylko piękny przedmiot, ale przede wszystkim głęboki symbol wiary i misji, jaką każdy chrześcijanin przyjmuje na siebie podczas sakramentu bierzmowania. Ten wyjątkowy krzyż o wymiarach 9 cm wysokości i 6,5 cm szerokości doskonale sprawdzi się jako pamiątka tego ważnego sakramentu. Jego kompaktowy rozmiar sprawia, że jest idealny do noszenia przy sobie lub do umieszczenia w widocznym miejscu w domu, aby przypominał o zobowiązaniach płynących z bierzmowania.
Cechy Produktu:
  • Wysokość 9 cm, szerokość 6,5 cm: Krzyż misyjny "Idźcie głoście" ma wymiary, które czynią go idealnym do noszenia przy sobie, jako osobisty symbol wiary.
  • Na rewersie grawer "Idźcie głoście": Słowa "Idźcie głoście" wygrawerowane na rewersie krzyża są przypomnieniem misji, którą każdy chrześcijanin podejmuje. To wezwanie Jezusa do apostołów, które nadal jest aktualne i stanowi inspirację do dzielenia się wiarą z innymi.
  • Idealny jako pamiątka przyjęcia sakramentu bierzmowania: Krzyż misyjny "Idźcie głoście" jest doskonałym prezentem dla osób przyjmujących sakrament bierzmowania, symbolizując ich nową rolę jako pełnoprawnych świadków Chrystusa.
Bierzmowanie to jeden z najważniejszych sakramentów w Kościele katolickim, który umacnia chrześcijanina w wierze i daje mu pełnię darów Ducha Świętego. Jest to moment, w którym wierzący potwierdzają swoją wiarę i zobowiązują się do życia zgodnie z naukami Chrystusa. Bierzmowanie jest często postrzegane jako duchowa dojrzałość, gdzie osoba bierzmowana staje się pełnoprawnym członkiem wspólnoty kościelnej, gotowym do aktywnego udziału w jej życiu i misji.
Podczas sakramentu bierzmowania, biskup lub upoważniony kapłan nakłada ręce na bierzmowanego, namaszczając jego czoło świętym krzyżmem i wypowiadając słowa: "Przyjmij znamię daru Ducha Świętego". Jest to chwila, w której wierzący otrzymuje siedem darów Ducha Świętego: mądrość, rozum, radę, męstwo, umiejętność, pobożność i bojaźń Bożą. Te dary pomagają w pełni żyć wiarą i dzielić się nią z innymi.
Krzyż misyjny "Idźcie głoście" jest nie tylko pamiątką, ale również codziennym przypomnieniem o zobowiązaniach płynących z bierzmowania. Noszenie go przy sobie lub umieszczenie w widocznym miejscu może inspirować do działania na rzecz wiary i przypominać o darach Ducha Świętego, które każdy bierzmowany otrzymał.
Ten wyjątkowy krzyż misyjny jest dostępny w sklepie WszystkoDlaParafii.pl, gdzie można go nabyć w konkurencyjnej cenie. Sklep WszystkoDlaParafii.pl oferuje szeroki wybór artykułów liturgicznych, jak np. indeksy kandydata do bierzmowania czy pamiątki bierzmowania Każdy produkt jest starannie wyselekcjonowany, aby spełniać oczekiwania naszych klientów i pomagać w pielęgnowaniu wiary.
Krzyż misyjny "Idźcie głoście" to wyjątkowy symbol wiary i misji, idealny jako pamiątka przyjęcia sakramentu bierzmowania. Jego kompaktowy rozmiar, piękne wykonanie i inspirujący grawer czynią go doskonałym prezentem dla każdej osoby przystępującej do tego ważnego sakramentu.
Specyfikacja
  • Waga
    0 kg

Ten produk nie otrzymał jeszcze opinii.