Dzienniczek siostry Świętej Faustyny

Dzienniczek Siostry Świętej Faustyny: Odnotuj Swój Duchowy Wzrost z Wielką Mistyczką
W kategorii "Dzienniczek Siostry Świętej Faustyny" pragniemy podzielić się z Wami inspirującymi dziełami, które pochodzą od jednej z najbardziej znanych mistyczek w historii Kościoła. Oto niektóre propozycje dostępne w naszym sklepie:
 • Dzienniczek Siostry Faustyny w Formie Audiobooka:
  Ciesz się duchową refleksją Siostry Faustyny w wyjątkowej formie audiobooka. To doskonała opcja dla tych, którzy pragną wsłuchiwać się w słowa Świętej podczas codziennych zajęć.
 • Książka Dzienniczek Siostry Faustyny:
  Dostępna w dwóch formatach - 13x19cm i 11x16cm, ta książka to skarbnica mądrości i duchowej intymności. Wybierz odpowiedni format dla siebie i zanurz się w mistycznym świecie Siostry Faustyny.
  To zapis doświadczeń wewnętrznych autorki. Faustyna ujawnia w nim swoje przeżycia duchowe oraz głosi orędzie Miłosierdzia, które wg. niej przekazał jej Jezus Chrystus. Książki w wersji papierowej, jak i audiobooki.
Siostra Faustyna, właściwie Helena Kowalska, była polską zakonnicą Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia. Żyła w latach 1905-1938 i stała się znana jako apostołka Bożego Miłosierdzia. Miała liczne objawienia Jezusa, które opisała w swoim Dzienniczku. Została wyniesiona na ołtarze jako święta przez Jana Pawła II w 2000 roku.
Duchowa Przestroga i Moc Modlitwy: Dzienniczek Siostry Faustyny to nie tylko relacja z mistycznych przeżyć, ale także skarbnica modlitw i nauk duchowych, które pomogą w duchowym wzroście.
Dostępność i Cena: Sprawdź dostępność i wybierz format, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Inwestycja w te dzieła to droga do głębszej relacji z Bogiem.
Zapraszamy do odkrywania tajemniczego świata duchowej podróży Siostry Faustyny. Niech te wyjątkowe dzieła staną się przewodnikiem w Twojej własnej drodze wiary.
Widok 1
Widok 2

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook