Ikona Pneumatofora

Kod produktu: IK106/7

od 107,95 

Produkt dostępny w magazynie

Produkt dostępny w magazynie

Darmowa dostawa od 300 zł

Darmowa dostawa od 300 zł

Opis produktu Ikona Pneumatofora
Ikona Pneumatofora: Symbol Ducha Świętego
Ikona Pneumatofora, czyli ikona Przynosząca Ducha Świętego, to wyjątkowy wizerunek, który stanowi symboliczne odniesienie do Ducha Świętego w chrześcijaństwie. Nasza ikona Pneumatofora to nie tylko piękne dzieło sztuki religijnej, ale także wyraz wiary i duchowej głębi.
Cechy Produktu
Nasza Ikona Pneumatofora jest pakowana w eleganckie pudełko z przeźroczystym wieczkiem, co sprawia, że nadaje się idealnie jako prezent lub pamiątka religijna. Na odwrocie ikony umieszczony jest złocony certyfikat potwierdzający autentyczność. Dostępna jest w czterech rozmiarach, aby każdy mógł znaleźć odpowiednią dla siebie. Wykonana jest na desce olchowej, a złocenia są wykonywane ręcznie, co dodaje jej wyjątkowego charakteru i wartości artystycznej.
Kim Była Święta Pneumatofora?
Święta Pneumatofora to jedna z męczennic chrześcijańskich, czczona w tradycji wschodniej. Jej imię oznacza dosłownie "Ta, która Przynosi Ducha Świętego". Była uważana za osobę, która przynosiła Ducha Świętego do dusz wierzących poprzez swoje modlitwy i cierpienia. Jej życie i świadectwo wiary są inspiracją dla wielu chrześcijan na całym świecie.
Dostępne rozmiary
 • A: 10,5cm x 14 cm
 • B: 12cm x 16cm;
 • C: 17cm x 23cm;
 • D: 29cm x 39cm
Podsumowanie
Ikona Pneumatofora oferowana przez sklep WszystkoDlaParafii.pl to nie tylko piękne dzieło sztuki religijnej, ale także wyraz głębokiej wiary i duchowej więzi z Duchem Świętym. Dzięki wysokiej jakości wykonania i starannej obróbce stanowią doskonały sposób wyrażenia duchowych uczuć oraz doskonały prezent dla bliskich. Zachęcamy zapoznanie się z pełną ofertą ikon religijnych z wizerunkami różnych Świętych. Zamów już dziś w sklepie WszystkoDlaParafii.pl i odkryj piękno duchowej tradycji!
Specyfikacja
 • Waga
  kg
Opinie

Ten produk nie otrzymał jeszcze opinii.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook

  Oglądasz: Ikona Pneumatofora od 107,95 
  Wybierz opcje