Ikona Pneumatofora

Darmowa dostawa od 300 zł

Opis produktu Ikona Pneumatofora
Ikona Pneumatofora: Symbol Ducha Świętego
Ikona Pneumatofora, czyli ikona Przynosząca Ducha Świętego, to wyjątkowy wizerunek, który stanowi symboliczne odniesienie do Ducha Świętego w chrześcijaństwie. Nasza ikona Pneumatofora to nie tylko piękne dzieło sztuki religijnej, ale także wyraz wiary i duchowej głębi.
Cechy Produktu
Nasza Ikona Pneumatofora jest pakowana w eleganckie pudełko z przeźroczystym wieczkiem, co sprawia, że nadaje się idealnie jako prezent lub pamiątka religijna. Na odwrocie ikony umieszczony jest złocony certyfikat potwierdzający autentyczność. Dostępna jest w czterech rozmiarach, aby każdy mógł znaleźć odpowiednią dla siebie. Wykonana jest na desce olchowej, a złocenia są wykonywane ręcznie, co dodaje jej wyjątkowego charakteru i wartości artystycznej.
Kim Była Święta Pneumatofora?
Święta Pneumatofora to jedna z męczennic chrześcijańskich, czczona w tradycji wschodniej. Jej imię oznacza dosłownie "Ta, która Przynosi Ducha Świętego". Była uważana za osobę, która przynosiła Ducha Świętego do dusz wierzących poprzez swoje modlitwy i cierpienia. Jej życie i świadectwo wiary są inspiracją dla wielu chrześcijan na całym świecie.
Dostępne rozmiary
  • A: 10,5cm x 14 cm
  • B: 12cm x 16cm;
  • C: 17cm x 23cm;
  • D: 29cm x 39cm
Podsumowanie
Ikona Pneumatofora oferowana przez sklep WszystkoDlaParafii.pl to nie tylko piękne dzieło sztuki religijnej, ale także wyraz głębokiej wiary i duchowej więzi z Duchem Świętym. Dzięki wysokiej jakości wykonania i starannej obróbce stanowią doskonały sposób wyrażenia duchowych uczuć oraz doskonały prezent dla bliskich. Zachęcamy zapoznanie się z pełną ofertą ikon religijnych z wizerunkami różnych Świętych. Zamów już dziś w sklepie WszystkoDlaParafii.pl i odkryj piękno duchowej tradycji!
Specyfikacja
  • Waga
    kg

Ten produk nie otrzymał jeszcze opinii.

Oglądasz: Ikona Pneumatofora od 107,95
    Wybierz opcje