Tokaji Sárgamuskotály

Darmowa dostawa od 300 zł

Opis produktu Tokaji Sárgamuskotály
Tokaji Sárgamuskotály

Tokaji Sárgamuskotály to wyjątkowe wino mszalne, które idealnie nadaje się do celebracji Mszy Świętej. To białe, półsłodkie wino o pojemności 750 ml i zawartości alkoholu wynoszącej 12% jest wytwarzane i butelkowane na Węgrzech. Proces produkcji obejmuje wykorzystanie w pełni dojrzałych winogron odmiany Sárgamuskotály, co gwarantuje jego świeżość i aromatyczność, typową dla tokajskich win. To wyjątkowe wino sprzedawane jest wyłącznie osobom pełnoletnim.
Cechy produktu:
  • Rodzaj wina: Białe, półsłodkie
  • Pojemność: 750 ml
  • Zawartość alkoholu: 12%
  • Kraj pochodzenia: Węgry
  • Odmiana winogron: Sárgamuskotály
  • Aromat: Świeże, aromatyczne tokajskie wino
  • Sprzedaż: Wyłącznie osobom pełnoletnim
Znaczenie wina podczas Mszy Świętej
Wino odgrywa kluczową rolę podczas Mszy Świętej, symbolizując krew Jezusa Chrystusa przelaną za zbawienie ludzkości. Jest jednym z dwóch podstawowych elementów sakramentu Eucharystii, obok chleba, który symbolizuje ciało Chrystusa. W trakcie Mszy Świętej, w momencie konsekracji, wino staje się Krwią Pańską. Dlatego tak istotne jest, aby wino używane podczas liturgii było najwyższej jakości, odpowiednio przygotowane i spełniało wymagania Kościoła.
Tokaji Sárgamuskotály doskonale wpisuje się w te wymagania, dzięki swojemu wyjątkowemu aromatowi i starannemu procesowi produkcji. To wino, wyprodukowane w węgierskim regionie Tokaj, znanym z doskonałych win, stanowi idealny wybór na celebrację sakramentu Eucharystii. Odmiana Sárgamuskotály, z której jest wytwarzane, jest ceniona za swoją intensywną aromatyczność i świeżość, co dodatkowo podkreśla jego wyjątkowy charakter.
Kupując Tokaji Sárgamuskotály w naszym sklepie WszystkoDlaParafii.pl, masz pewność, że wybierasz produkt najwyższej jakości. Każda butelka tego wyjątkowego wina jest starannie wyselekcjonowana, aby sprostać wymaganiom liturgii. Dzięki temu, że wino jest produkowane z dojrzałych winogron, masz gwarancję jego pełnego smaku i aromatu, co czyni każdą celebrację Mszy Świętej wyjątkową.
Dodatkowo, oferujemy nasze wina w konkurencyjnej cenie, co sprawia, że są one dostępne dla każdej parafii, pragnącej zapewnić najwyższy standard liturgii. W naszym sklepie znajdziesz także szeroki wybór innych produktów liturgicznych, jak np. kielichów do wina mszalnego, stojaki na ręczniczki czy ogromny wybór bielizny kielichowej. Nie czekaj, zamów już dziś i doświadcz wyjątkowej jakości wina Tokaji Sárgamuskotály, które podkreśli znaczenie każdej Mszy Świętej. Sklep WszystkoDlaParafii.pl to gwarancja jakości i profesjonalizmu, dzięki któremu każda liturgia stanie się jeszcze bardziej wyjątkowa.
Specyfikacja
  • Waga
    0 kg

Ten produk nie otrzymał jeszcze opinii.