Tabernakulum IHS

Kod produktu: T61/20

od 6 700,00

Ftylko na zamówienie

Produkt dostępny tylko na zamówienie

Darmowa dostawa od 300 zł

Opis produktu Tabernakulum IHS

Tabernakulum IHS

Wymiary (wys.; szer.; głęb.):
  • S) 24cm; 28cm; 22cm
  • M) 30cm; 33cm; 28cm
  • L) 40cm; 40cm; 38cm
Sposób montażu:
  • wolnostojące
-tabernakulum wyposażone jest w nóżki - powierzchnia ściany górnej, lewej oraz prawej obłożona jest satynowaną blachą mosiężną na całej płaszczyźnie - powierzchnia ściany tylnej oraz dolna ściana zewnętrzna nie posiada blach mosiężnej - brak otworów montażowych do ściany
  • wpuszczone w ścianę
- tabernakulum nie posiada nóżek i nie może samodzielnie stać - powierzchnia ścian bocznych (lewa, prawa, górna i dolna) częściowo obłożona jest satynowaną blachą mosiężną - przy wyborze tej opcji należy podać głębokość części tabernakulum wystającej ze ściany -tabernakulum wyposażone jest w ramkę maskującą połączenie tabernakulum ze ścianą
  • powieszone na ścianę
- tabernakulum nie posiada nóżek i nie może samodzielnie stać - powierzchnia ścian bocznych (lewa, prawa, górna  i dolna) obłożona jest satynowaną blachą misueżna na całej płaszczyźnie - tylnej ścianie wykonane są otwory montażowe umożliwiające zawieszenie na ściane ( po montażu otwory są niewidocznie) Istnieje możliwość wykonania każdego tabernakulum: · ze złoconym wnętrzem - cena 45 zł/dm^2 brutto, · z podświetleniem wnętrza po otwarciu drzwi  - cena 400 zł brutto W komplecie znajdują się 3 klucze (2 złocone + 1 zapasowy). Tabernakula od rozmiaru "M" wysyłane są w specjalnie zbudowanej skrzyni - 195 zł brutto. Ze względu na wymiary i wage produktów, koszt transportu wynosi 150zł/szt. Czas oczekiwania do 6 tygodni.
Specyfikacja
  • Waga
    kg

Ten produk nie otrzymał jeszcze opinii.

Oglądasz: Tabernakulum IHS od 6 700,00
    Wybierz opcje