Różaniec srebrny

Kod produktu: RS2

od 104,95 

Produkt dostępny w magazynie

Produkt dostępny w magazynie

Darmowa dostawa od 300 zł

Darmowa dostawa od 300 zł

Opis produktu Różaniec srebrny
Różaniec Srebrny - Modlitwa Wzmacniana Pięknem

Prezentujemy wyjątkowy różaniec srebrny, stanowiący połączenie piękna jubilerki i głębokiej wartości duchowej. To niezwykły symbol wiary, wykonany z najwyższej jakości srebra o próbie 925, co potwierdza jego trwałość i elegancję. Różaniec prezentowany jest w delikatnym plastikowym pudełeczku, co czyni go zarazem idealnym prezentem, jak i bezpiecznym miejscem na przechowywanie.

Cechy Produktu:
 • Materiał: łańcuszek wykonany ze srebra o próbie 925, paciorki z półszlachetnych kamieni.
 • Waga Srebra: Do 5g - lekki, elegancki, idealny do codziennego noszenia.
 • Kolory Paciorków: Bogaty wybór kolorów, dostępne warianty: turkus, perła słodkowodna, piasek pustyni, tygrysie oko, koral, onyks czarny - dopasuj różaniec do swojego stylu.
Symbolika Różańca:
Różaniec to jedno z najważniejszych katolickich narzędzi modlitewnych. Składa się z okrążeń, zwanych dziesiątkami, które dzielą się na grupy paciorków. Modlitwa różańcowa jest znana jako modlitwa różańcowa do Matki Bożej i stanowi ważny element praktyki katolickiej. Modlitwa ta ukierunkowana jest na rozważanie tajemnic życia, śmierci i zmartwychwstania Jezusa Chrystusa oraz Maryi, Matki Bożej.
Korzystanie z różańca to nie tylko akty modlitewne, ale także sposób na refleksję, skupienie, i pogłębienie swojej wiary. Różaniec srebrny to nie tylko piękny dodatek, ale również narzędzie, które może towarzyszyć Ci w codziennym życiu, stając się źródłem siły duchowej.

Wszystko to dostajesz w bardzo atrakcyjnej cenie!
Zamów już dziś w sklepie WszystkoDlaParafii.pl - Twoim zaufanym źródle artykułów religijnych, gdzie elegancja spotyka się tu z głęboką duchowością.

U nas znajdziesz również wiele innych modeli i akcesoriów różańcowych - kliknij tutaj.
Specyfikacja
 • Waga
  kg
Opinie

Ten produk nie otrzymał jeszcze opinii.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook

  Oglądasz: Różaniec srebrny od 104,95 
  Wybierz opcje