Ewangelizaki

Ewangelizaki - Słodka Radość z Chrześcijańskim Przesłaniem
Ewangelizaki to wyjątkowa kategoria produktów, która łączy słodycz lizaków z głębokim chrześcijańskim przesłaniem. Nazwa Ewangelizaki powstała z połączenia słów "Ewangelia" i "lizak", co idealnie oddaje ich wyjątkowy charakter. Te ręcznie robione lizaki z motywem chrześcijańskim są idealnym drobnym upominkiem, szczególnie dla dzieci na zakończenie roku szkolnego i katechezy czy innych specjalnych okazji.

Duże Lizaki
W kategorii Ewangelizaki znajdują się duże lizaki o średnicy około 53mm. Są one sprzedawane w opakowaniach po 50 sztuk.. Każdy lizak jest ręcznie robiony, co gwarantuje ich wyjątkową jakość i niepowtarzalny wygląd. Te słodkie przysmaki z pewnością przyciągną uwagę dzieci, a jednocześnie będą przypominać im o wartościach chrześcijańskich.

Małe Lizaki
Dla tych, którzy preferują mniejsze smakołyki, w kategorii Ewangelizaki dostępne są również małe lizaki o średnicy około 30mm. Sprzedawane w opakowaniach po 125 sztuk, są idealnym wyborem na większe wydarzenia i uroczystości czy jako nagroda dla dzieci. Małe lizaki, podobnie jak ich większe odpowiedniki, są ręcznie robione i dostępne z dwoma rodzajami naklejek, co pozwala na dopasowanie ich do różnych potrzeb.

Ewangelizaki to nie tylko słodycze, ale także nośniki ważnych wartości chrześcijańskich. Każdy lizak jest ozdobiony motywem chrześcijańskim, który może być inspiracją i przypomnieniem o znaczeniu wiary w codziennym życiu. Dzięki temu, Ewangelizaki stają się nie tylko smaczną przekąską, ale również narzędziem ewangelizacji, które może pomóc w szerzeniu Dobrej Nowiny wśród najmłodszych.
Dostępne są dwa rodzaje naklejek, co umożliwia personalizację lizaków w zależności od okazji. Dzięki temu Ewangelizaki mogą być dopasowane do różnych wydarzeń i potrzeb parafialnych. Bez względu na to, czy szukasz drobnych upominków na zakończenie roku szkolnego, czy też nagród dla dzieci za udział w katechezie, Ewangelizaki będą doskonałym wyborem.
Wybierz Ewangelizaki jako doskonały sposób na połączenie smaku z przekazem wiary. Sprawdź pełną ofertę i dowiedz się, jaka jest ich cena w sklepie WszystkoDlaParafii.pl, aby już dziś zamówić te wyjątkowe lizaki dla swojej parafii lub na specjalne okazje.