Ikona Święta Rodzina

Kod produktu: IK194/22

od 107,95 

Produkt dostępny w magazynie

Produkt dostępny w magazynie

Darmowa dostawa od 300 zł

Darmowa dostawa od 300 zł

Opis produktu Ikona Święta Rodzina
Ikona Świętej Rodziny - Wyjątkowy Wizerunek Miłości i Pokoju

Ikona Świętej Rodziny to nie tylko piękny element dekoracyjny, ale przede wszystkim wyraz głębokiej wiary i szacunku dla Świętej Trójcy. Przedstawiająca Józefa, Maryję i Jezusa, stanowi symbol rodziny, miłości oraz harmonii. W ofercie sklepu WszystkoDlaParafii.pl prezentujemy tę wyjątkową ikonę w czterech różnych rozmiarach, aby dostosować ją do indywidualnych potrzeb i preferencji. Cechy Ikony Świętej Rodziny:
 • Wizerunek Świętej Rodziny: Precyzyjnie wykonana ikona przedstawiająca postacie Józefa, Maryi i Jezusa. Staranne detale oraz wyrazisty koloryt sprawiają, że wizerunek ten emanuje głębokim spokojem i duchową energią.
 • Różne Rozmiary: Dostępność w czterech rozmiarach (105mm x 140mm, 120mm x 160mm, 170mm x 230mm oraz 290mm x 390mm) pozwala dopasować ikonę do różnych miejsc w kościele lub w domu, by zawsze była obecna tam, gdzie jej obecność jest szczególnie pożądana.
 • Certyfikat Autentyczności: Każda ikona dostarczana jest z złoconym certyfikatem potwierdzającym jej autentyczność. To gwarancja, że otrzymujesz produkt najwyższej jakości, będący wyrazem tradycji i rzemiosła artystycznego.
 • Eleganckie Opakowanie: Ikona Świętej Rodziny spakowana jest w ekskluzywne pudełko z przeźroczystym wieczkiem, co czyni ją również doskonałym prezentem dla bliskich, podkreślającym ich wiarę i duchowe wartości.
Ikona Świętej Rodziny w Twoim Domu Umieszczając tę ikonę w swoim domu, tworzysz miejsce pełne spokoju i refleksji. Wizerunek Świętej Rodziny przypomina o wartościach rodzinnych oraz miłości, będąc jednocześnie źródłem codziennej duchowej inspiracji.

Zamów Ikona Świętej Rodziny już dziś w sklepie WszystkoDlaParafii.pl i otocz swoje otoczenie pięknem i głębokim przesłaniem duchowym.
WszystkoDlaParafii.pl - Twój sklep z artykułami religijnymi. Oferujemy szeroki wybór produktów wysokiej jakości w dobrych cenach, m. in. ręcznie złocone ikony.
Specyfikacja
 • Waga
  kg
Opinie

Ten produk nie otrzymał jeszcze opinii.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook

  ikona przedstawiająca świętą rodzinę - józefa, maryję i jezusa
  Oglądasz: Ikona Święta Rodzina od 107,95 
  Wybierz opcje