Ikona Święta Rodzina

Darmowa dostawa od 300 zł

Opis produktu Ikona Święta Rodzina
Ikona Świętej Rodziny - Wyjątkowy Wizerunek Miłości i Pokoju

Ikona Świętej Rodziny to nie tylko piękny element dekoracyjny, ale przede wszystkim wyraz głębokiej wiary i szacunku dla Świętej Trójcy. Przedstawiająca Józefa, Maryję i Jezusa, stanowi symbol rodziny, miłości oraz harmonii. W ofercie sklepu WszystkoDlaParafii.pl prezentujemy tę wyjątkową ikonę w czterech różnych rozmiarach, aby dostosować ją do indywidualnych potrzeb i preferencji. Cechy Ikony Świętej Rodziny:
  • Wizerunek Świętej Rodziny: Precyzyjnie wykonana ikona przedstawiająca postacie Józefa, Maryi i Jezusa. Staranne detale oraz wyrazisty koloryt sprawiają, że wizerunek ten emanuje głębokim spokojem i duchową energią.
  • Różne Rozmiary: Dostępność w czterech rozmiarach (105mm x 140mm, 120mm x 160mm, 170mm x 230mm oraz 290mm x 390mm) pozwala dopasować ikonę do różnych miejsc w kościele lub w domu, by zawsze była obecna tam, gdzie jej obecność jest szczególnie pożądana.
  • Certyfikat Autentyczności: Każda ikona dostarczana jest z złoconym certyfikatem potwierdzającym jej autentyczność. To gwarancja, że otrzymujesz produkt najwyższej jakości, będący wyrazem tradycji i rzemiosła artystycznego.
  • Eleganckie Opakowanie: Ikona Świętej Rodziny spakowana jest w ekskluzywne pudełko z przeźroczystym wieczkiem, co czyni ją również doskonałym prezentem dla bliskich, podkreślającym ich wiarę i duchowe wartości.
Ikona Świętej Rodziny w Twoim Domu Umieszczając tę ikonę w swoim domu, tworzysz miejsce pełne spokoju i refleksji. Wizerunek Świętej Rodziny przypomina o wartościach rodzinnych oraz miłości, będąc jednocześnie źródłem codziennej duchowej inspiracji.

Zamów Ikona Świętej Rodziny już dziś w sklepie WszystkoDlaParafii.pl i otocz swoje otoczenie pięknem i głębokim przesłaniem duchowym.
WszystkoDlaParafii.pl - Twój sklep z artykułami religijnymi. Oferujemy szeroki wybór produktów wysokiej jakości w dobrych cenach, m. in. ręcznie złocone ikony.
Specyfikacja
  • Waga
    kg

Ten produk nie otrzymał jeszcze opinii.

ikona przedstawiająca świętą rodzinę - józefa, maryję i jezusa
    Oglądasz: Ikona Święta Rodzina od 107,95
    Wybierz opcje