Zestaw opłatków 5D

Kod produktu: OP3a

Produkt dostępny tylko na zamówienie

Darmowa dostawa od 250 zł

Opis produktu Zestaw opłatków 5D

Zestaw opłatków 5D wraz z obrzędem Wieczerzy wigilijnej zapakowany w folię

słowa, słowa, słowa... Na początku było Słowo.
O tym Słowie przy Stole Wigilijnym chcemy przypominać i ubogacać tradycyjne łamanie się opłatkiem. W związku z tym zestaw opłatków wigilijnych opatrzony jest w przepiękny obrzęd Wieczerzy Wigilijnej prowadzący wszystkich przez fragment Ewangelii św. Łukasza mówiący o Cudzie Narodzenia wraz z dalszym pogłębieniem modlitewnym za wszystkich Domowników i Rodzinę, aż po tekst tradycyjnej kolędy do wspólnego celebrowania tej wyjątkowej Nocy.
Całość ubogacają jeszcze życzenia świąteczne wraz ze słowami Świętej Matki Teresy z Kalkuty, a dla tych, którzy chcą pogłębić nieco swoją wiedzę na temat tradycji związanej z opłatkim, znajdzie się również kilka informacji.

Zapraszamy serdecznie. Wykonujemy również zestawy z inną ilością opłatków i dodajemy opłatki kolorowe.

UWAGA: Ze względu na uwarunkowania techniczne sklepu internetowego, jednorazowo możliwe jest złożenie zamówienia na maksymalnie 1000szt. zestawów. Produkty są jednak dostępne bez ograniczeń, dlatego w przypadku zainteresowania większą ilością zapraszamy do zwielokrotnienia zamówienia w sklepie lub przekazania go w formie e-maila na adres Biuro@WszystkoDlaParafii.pl lub telefonicznie pod numer 570970100.

Specyfikacja Zestaw opłatków 5D

• Waga
    0 kg

Opinie o Zestaw opłatków 5D

Ten produk nie otrzymał jeszcze opinii.

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Zapisz się do Naszego newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FIRMA w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

Wszystko Dla Parafii
    Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00