Zestaw opłatków 5D

Kod produktu: OP3a

1,95 

Produkt dostępny tylko na zamówienie

Produkt dostępny tylko na zamówienie

Darmowa dostawa od 250 zł

Darmowa dostawa od 250 zł

Opis produktu Zestaw opłatków 5D

Zestaw opłatków 5D wraz z obrzędem Wieczerzy wigilijnej zapakowany w folię 


słowa, słowa, słowa... Na początku było Słowo.
O tym Słowie przy Stole Wigilijnym chcemy przypominać i ubogacać tradycyjne łamanie się opłatkiem. W związku z tym zestaw opłatków wigilijnych opatrzony jest w przepiękny obrzęd Wieczerzy Wigilijnej prowadzący wszystkich przez fragment Ewangelii św. Łukasza mówiący o Cudzie Narodzenia wraz z dalszym pogłębieniem modlitewnym za wszystkich Domowników i Rodzinę, aż po tekst tradycyjnej kolędy do wspólnego celebrowania tej wyjątkowej Nocy.
Całość ubogacają jeszcze życzenia świąteczne wraz ze słowami Świętej Matki Teresy z Kalkuty, a dla tych, którzy chcą pogłębić nieco swoją wiedzę na temat tradycji związanej z opłatkim, znajdzie się również kilka informacji.

Zapraszamy serdecznie. Wykonujemy również zestawy z inną ilością opłatków i dodajemy opłatki kolorowe.


UWAGA: Ze względu na uwarunkowania techniczne sklepu internetowego, jednorazowo możliwe jest złożenie zamówienia na maksymalnie 1000szt. zestawów. Produkty są jednak dostępne bez ograniczeń, dlatego w przypadku zainteresowania większą ilością zapraszamy do zwielokrotnienia zamówienia w sklepie lub przekazania go w formie e-maila na adres Biuro@WszystkoDlaParafii.pl lub telefonicznie pod numer 570970100.

Specyfikacja Zestaw opłatków 5D

 • Waga
  0 kg

Opinie o Zestaw opłatków 5D

Ten produk nie otrzymał jeszcze opinii.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

  Zapisz się do Naszego newslettera

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FIRMA w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza - 570 970 100
  Renata/Kasia - 570 970 101
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:30-16:30 i Sob: 9:00-13:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Elwira - 570 870 900

  Śledź nas Facebook