Zestaw opłatków 3D + 2M

Kod produktu: OP2

1,90 

Brak w magazynie

Ftylko na zamówienie

Produkt dostępny tylko na zamówienie

Darmowa dostawa od 250 zł

Darmowa dostawa od 250 zł

Opis produktu Zestaw opłatków 3D + 2M
Zestaw opłatków 3D+2M wraz z obrzędem Wieczerzy wigilijnej zapakowany w folię  słowa, słowa, słowa... Na początku było Słowo. O tym Słowie przy Stole Wigilijnym chcemy przypominać i ubogacać tradycyjne łamanie się opłatkiem. W związku z tym zestaw opłatków wigilijnych opatrzony jest w przepiękny obrzęd Wieczerzy Wigilijnej prowadzący wszystkich przez fragment Ewangelii św. Łukasza mówiący o Cudzie Narodzenia wraz z dalszym pogłębieniem modlitewnym za wszystkich Domowników i Rodzinę, aż po tekst tradycyjnej kolędy do wspólnego celebrowania tej wyjątkowej Nocy. Całość ubogacają jeszcze życzenia świąteczne wraz ze słowami Świętej Matki Teresy z Kalkuty, a dla tych, którzy chcą pogłębić nieco swoją wiedzę na temat tradycji związanej z opłatkim, znajdzie się również kilka informacji. Zapraszamy serdecznie. Wykonujemy również zestawy z inną ilością opłatków i dodajemy opłatki kolorowe. UWAGA: Ze względu na uwarunkowania techniczne sklepu internetowego, jednorazowo możliwe jest złożenie zamówienia na maksymalnie 1000szt. zestawów. Produkty są jednak dostępne bez ograniczeń, dlatego w przypadku zainteresowania większą ilością zapraszamy do zwielokrotnienia zamówienia w sklepie lub przekazania go w formie e-maila na adres Biuro@WszystkoDlaParafii.pl lub telefonicznie pod numer 570970100.
Specyfikacja
  • Waga
    0 kg
Opinie

Ten produk nie otrzymał jeszcze opinii.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[contact-form-7 id="4101" title="Newsletter"]
Mapa
Kontakt

Wszystko Dla Parafii
Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
Obsługa zamówień - Wieluń
Iza/Magdalena - 570 970 100
Tomek - 512 145 221

Wszystko Dla Parafii Częstochowa
Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
Obsługa zamówień - Częstochowa
Izabela/Ania - 570 870 900

Śledź nas Facebook