3W związku z panującą pandemią wirusa COVID-19, realizacja zamówień może ulec wydłużeniu.

Telewizja Internetowa CANAL+ Online

• U/CANAL1
  • szt.
  • 199,00 zł 179,00 zł / szt.
OFERTA SPECJALNA DLA KLIENTÓW PORTALU
TELEWIZJA INTERNETOWA CANAL+ ONLINE TYLKO ZA 199zł 179zł
TELEWIZJA INTERNETOWA CANAL+ ONLINE
Rabat na najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K.
Zapłać tylko 179zł za urządzenie z dostępem do ŚWIATA PREMIUM!

Napisz do nas na kontakt@hdpunkt.pl i poznaj szczegóły! Odpiszemy lub oddzwonimy, żeby przedstawić dedykowaną ofertę!

Oglądaj telewizję bez konieczności instalacji zewnętrznych anten oraz podpisywania długoterminowych umów!
Całkowicie internetowa telewizja CANAL+ Online to nie tylko kanały TV na żywo – to przede wszystkim wygoda, brak zobowiązań i nowoczesne rozwiązania pozwalające oglądać to, na co masz ochotę!

Dekoder CANAL+ BOX 4K może zmienić Twój telewizor w SMART TV z dostępem do najpopularniejszych serwisów, takich jak Netflix, HBO GO, YouTube, TVP VOD, TV, TRWAM i setek innych! Wraz z dekoderem CANAL+ BOX 4K na start, przez 2 miesiące otrzymujesz dostęp do 18 kanałów na żywo takich jak między innymi CANAL+ Film, CANAL+ Dokument, CANAL+ Sport oraz tysięcy pozycji VOD na życzenie!

W ramach usługi CANAL+ Online możesz wykupić dodatkowy dostęp do innych kanałów na żywo, w śród których można znaleźć między innymi HBO, Filmbox, Eleven Sports, TVP Sports, BBC Brith, AXN, TVP Info, Biznes24, TVN24 i wielu innych.

Co najważniejsze, swoje ulubione kanały możesz oglądać na trzech urządzeniach JEDNOCZEŚNIE! (Dekoder + 2 urządzenia mobilne np. Smartfon, Komputer, Tablet). Dzięki aplikacji mobilnej możesz oglądać telewizję w dowolnym miejscu i o każdej porze! Wystarczy dostęp do Internetu!

Szczegóły dotyczące dedykowanych ofert znajdziesz na http://hdpunkt.pl/parafia

* Powyższe promocje nie są ofertami w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i mogą ulec zmianie. Stan na 06.05.2021. Szczegóły oraz warunki poszczególnych ofert dostępne w Salonach sieci HD Punkt lub pod podanymi wyżej danymi kontaktowymi. Promocje CANAL+ ONLINE oraz TELEWIZJA PRZEZ INTERNET są ofertami prepaid, jedynym kosztem jest zakup urządzenia na własność. Ceny zawierają zgody marketingowe oraz na e-rachunek.

Napisz do nas na: kontakt@hdpunkt.pl

Szczegóły znajdziesz na: http://hdpunkt.pl/parafia