STOJĄCY DOZOWNIK ŁOKCIOWY DO PŁYNU DEZYNFEKCYJNEGO

Kod produktu: ZD86/20

966,95 

Ftylko na zamówienie

Produkt dostępny tylko na zamówienie

Darmowa dostawa od 300 zł

Darmowa dostawa od 300 zł

Opis produktu STOJĄCY DOZOWNIK ŁOKCIOWY DO PŁYNU DEZYNFEKCYJNEGO

Stojący dozowniki łokciowy do płynu dezynfekcyjnego

Wolnostojący dozownik środków dezynfekcyjnych przeznaczony do obiektów charakteryzujących się dużym przepływem osób, takich jak sklepy i centra handlowe, apteki, urzędy, zakłady przemysłowe, przychodnie i szpitale. W przeciwieństwie do słupków z przymocowanym podajnikiem jest bardzo stabilny i estetyczny. Stand możemy dostarczyć bez oznaczeń, z oznaczeniami standardowymi lub oklejony wg przesłanego projektu (np. logo, instrukcja dezynfekcji itp). Wymiary:
 • Wysokość: 140 cm
 • Szerokość: 30 cm
 • Głębokość: 30 cm
Cechy:
 • higieniczne podawanie środka dezynfekującego
 • pojemnik do uzupełniania o pojemności 500 ml (w zestawie)
 • możliwość wykonania oznaczeń wg przesłanego projektu (w cenie)
 • solidna stalowa konstrukcja
 • kółka umożliwiają wygodne przestawianie (np. do wnętrza sklepu po jego zamknięciu)
 • produkt nowy
Wyprodukowano w Polsce.
Specyfikacja
 • Waga
  100 kg
Opinie

Ten produk nie otrzymał jeszcze opinii.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook