Krzyż papieski, mosiężny, niklowany, ołtarzowo-procesyjny

Kod produktu: KR25

3 607,95 

Produkt dostępny w magazynie

Produkt niedostępny

Darmowa dostawa od 250 zł

Darmowa dostawa od 250 zł

Opis produktu Krzyż papieski, mosiężny, niklowany, ołtarzowo-procesyjny
Zapraszamy do sklepu WszystkoDlaParafii.pl, gdzie prezentujemy Państwu wyjątkowy produkt – krzyż papieski. To nie tylko symbol papieża, ale także uniwersalny znak wiary chrześcijańskiej. Wykonany z najwyższej jakości mosiądzu, ten krzyż nie tylko jest wytrzymały, ale także pięknie prezentuje się zarówno wewnątrz kościoła, jak i na zewnątrz.
Nasz krzyż papieski został pokryty niklem, co dodatkowo zwiększa jego trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Wybierając ten krzyż, możecie mieć pewność, że posłuży on na długie lata, zachowując przy tym swój blask i wyjątkowe detale.
Jednym z kluczowych atutów prezentowanego krzyża papieskiego jest jego uniwersalność. Może on bowiem służyć jako krzyż ołtarzowy, stanowiąc centralny punkt ołtarza i skupiając na sobie wzrok wiernych. Jednocześnie, krzyż ten jest idealny jako krzyż procesyjny. Jego imponująca wysokość, wynosząca aż 205 cm, sprawia, że jest wyraźnie widoczny nawet z daleka, podkreślając świąteczny i uroczysty charakter każdej procesji.

Co ważne, pomimo swych rozmiarów, krzyż papieski jest dość łatwy w transporcie. Koszt transportu wynosi tylko 50 zł, co jest niewielką ceną za gwarancję bezpiecznego dotarcia krzyża do Waszej parafii.

Cena produktu zapewnia o wysokim standardzie i precyzji jego wyprodukowania.
Wszystkie te cechy sprawiają, że krzyż papieski dostępny w sklepie WszystkoDlaParafii.pl jest nie tylko symbolem papieża i wiary, ale także praktycznym elementem wyposażenia każdej parafii. Gwarantujemy, że spełni on Państwa oczekiwania pod względem jakości wykonania, a także estetyki.
Specyfikacja
 • Waga
  kg
Opinie

Ten produk nie otrzymał jeszcze opinii.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook