Ewangelizaki – Małe – 125 szt

Darmowa dostawa od 300 zł

Opis produktu Ewangelizaki - Małe - 125 szt
Ewangelizaki - Słodkie Przesłanie Wiary
Ewangelizaki to niepowtarzalna kategoria słodyczy dostępna jedynie w sklepie WszystkoDlaParafii.pl, która łączy słodycz z głębokim przesłaniem chrześcijańskim. Z połączenia słów "Ewangelia" i "lizak" powstała nazwa Ewangelizaka, co doskonale oddaje ich unikalny charakter. Te ręcznie robione lizaki są idealnym rozwiązaniem na drobne upominki lub nagrody, szczególnie dla uczniów katechezy.
Ta mniejsza wersja Ewangelizaka to lizak o średnicy około 30mm. Unikalność i wysoką jakość zapewnia ręczne wykonanie każdego lizaka. Lizaki są dostępne w opakowaniach po 125 sztuk, co czyni je idealnym wyborem na większe wydarzenia i uroczystości parafialne. W przeliczeniu, cena 1 lizaka to jedynie 1,5 zł.
Oferujemy dwie wersje naklejek do wyboru, co pozwala na personalizację lizaków w zależności od potrzeb.
Tabela właściwości odżywczych jest widoczna na zdjęciach produktu, co pozwala na pełną transparentność i informację dla kupujących. Dzięki temu można dokładnie sprawdzić skład lizaków przed zakupem, co jest istotne zwłaszcza dla rodziców dbających o zdrową dietę swoich dzieci.
Ewangelizaki to idealny wybór na drobne upominki czy nagrody, na przykład dla uczniów katechezy. Dzięki swojemu chrześcijańskiemu charakterowi lizaki nie tylko cieszą podniebienia, ale także przekazują ważne wartości religijne. Mogą być doskonałym sposobem na podkreślenie istoty wiary i przypomnienie o naukach Ewangelii w codziennym życiu.
Ewangelizaki to wyjątkowa oferta w sklepie WszystkoDlaParafii.pl, która łączy smakowite lizaki z chrześcijańskim przesłaniem. Ewangelizaki to doskonały upominek lub nagroda dla dzieci, np. za udział w rekolekcjach czy lekcjach katechezy, łącząc w sobie smak i wartości religijne.
Proponujemy również lizaki w większym rozmiarze, pakowane po 50 szt - tutaj.
Specyfikacja
  • Waga
    1 kg
  • Średnica
    30mm
  • Ilość w opakowaniu
    125 szt.

Ten produk nie otrzymał jeszcze opinii.

opakowanie zbiorcze małych lizaków Ewangelizaki
    Oglądasz: Ewangelizaki – Małe – 125 szt od 187,50