Ekspres do kawy Jura Z10

Kod produktu: J98/22

od 10 999,00 

Produkt dostępny w magazynie

Produkt dostępny w magazynie

Darmowa dostawa od 300 zł

Darmowa dostawa od 300 zł

Opis produktu Ekspres do kawy Jura Z10
Rewolucyjny ekspres Z10 z Inteligentnym młynkiem P.R.G. do przyrządzania specjałów kawowych na gorąco i na zimno Za naciśnięciem jednego przycisku przyrządzi całą gamę gorących produktów od intensywnego espresso do modnego flat white. Ponadto, dzięki możliwości przygotowania specjałów typu Cold Brew otwiera cały równoległy świat dla smakoszy kawy. Jest to możliwe dzięki Inteligentnemu młynkowi P.R.G. (Product Recognising Grinder), który elektronicznie dostosowuje stopień zmielenia kawy do wybranego specjału kawowego.

Dzięki Cold Extraction Process – technologii ekstrakcji kawy na zimno - ekspres Z10 przyrządza prawdziwe specjały typu Cold Brew za naciśnięciem jednego przycisku. Podczas gdy wiele standardowych zimnych napojów kawowych powstaje najczęściej z parzonej na gorąco i schładzanej kawy, w przypadku ekspresu Z10 proces ekstrakcji odbywa się z użyciem zimnej wody, pulsująco, pod wysokim ciśnieniem i z grubiej mieloną kawą.

Inteligentny młynek P.R.G. (Product Recognising Grinder). Sterowany elektronicznie wielostopniowy wysokowydajny młynek stożkowy ustawia się indywidualnie na wcześniej zdefiniowany stopień zmielenia – o wiele szybciej, niż byłoby to możliwe ręcznie.
Specyfikacja
 • Waga
  12 kg
 • Długość
  45 cm
 • Szerokość
  32 cm
 • Wysokość
  38 cm
 • Pojemność pojemnika na ziarna kawy
  280 g
 • Pojemność pojemnika na wodę
  2,4 L
 • Rodzaje napojów
  Caffè Barista, Cappuccino, Cortado, Espresso, Espresso doppio, Espresso macchiato, Flat white, Gorąca woda, Kawa, Latte macchiato, Lungo Barista, Macchiato, Pianka mleczna, Ristretto, Wszystkie rodzaje kaw Cold Brew
 • Wyświetlacz
  4.3" kolorowy wyświetlacz
 • Zasilanie
  230 V
 • Dodatkowe funkcje ekspresu
  automatyczne czyszczenie systemu mlecznego, indywidualnie ustawianie ilości wody na kawę, indywidualnie ustawianie mocy kowy, młynek P.R.G., podświetlenie filiżanek, podświetlenie zbiornika na wodę, ustawianie temperatury gorącej wody, wstępne podgrzewanie, zbiornik na kawę mieloną, zintegrowany program czyszczenia i odkamieniania
Opinie

Ten produk nie otrzymał jeszcze opinii.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook

  ekspres jura z10
  Oglądasz: Ekspres do kawy Jura Z10 od 10 999,00 
  Wybierz opcje