Ekspres do kawy Jura Z10

Produkt dostępny w magazynie

Darmowa dostawa od 300 zł

Opis produktu Ekspres do kawy Jura Z10
Rewolucyjny ekspres Z10 z Inteligentnym młynkiem P.R.G. do przyrządzania specjałów kawowych na gorąco i na zimno Za naciśnięciem jednego przycisku przyrządzi całą gamę gorących produktów od intensywnego espresso do modnego flat white. Ponadto, dzięki możliwości przygotowania specjałów typu Cold Brew otwiera cały równoległy świat dla smakoszy kawy. Jest to możliwe dzięki Inteligentnemu młynkowi P.R.G. (Product Recognising Grinder), który elektronicznie dostosowuje stopień zmielenia kawy do wybranego specjału kawowego.

Dzięki Cold Extraction Process – technologii ekstrakcji kawy na zimno - ekspres Z10 przyrządza prawdziwe specjały typu Cold Brew za naciśnięciem jednego przycisku. Podczas gdy wiele standardowych zimnych napojów kawowych powstaje najczęściej z parzonej na gorąco i schładzanej kawy, w przypadku ekspresu Z10 proces ekstrakcji odbywa się z użyciem zimnej wody, pulsująco, pod wysokim ciśnieniem i z grubiej mieloną kawą.

Inteligentny młynek P.R.G. (Product Recognising Grinder). Sterowany elektronicznie wielostopniowy wysokowydajny młynek stożkowy ustawia się indywidualnie na wcześniej zdefiniowany stopień zmielenia – o wiele szybciej, niż byłoby to możliwe ręcznie.
Specyfikacja
  • Waga
    12 kg
  • Długość
    45 cm
  • Szerokość
    32 cm
  • Wysokość
    38 cm
  • Pojemność pojemnika na ziarna kawy
    280 g
  • Pojemność pojemnika na wodę
    2,4 L
  • Rodzaje napojów
    Caffè Barista, Cappuccino, Cortado, Espresso, Espresso doppio, Espresso macchiato, Flat white, Gorąca woda, Kawa, Latte macchiato, Lungo Barista, Macchiato, Pianka mleczna, Ristretto, Wszystkie rodzaje kaw Cold Brew
  • Wyświetlacz
    4.3" kolorowy wyświetlacz
  • Zasilanie
    230 V
  • Dodatkowe funkcje ekspresu
    automatyczne czyszczenie systemu mlecznego, indywidualnie ustawianie ilości wody na kawę, indywidualnie ustawianie mocy kowy, młynek P.R.G., podświetlenie filiżanek, podświetlenie zbiornika na wodę, ustawianie temperatury gorącej wody, wstępne podgrzewanie, zbiornik na kawę mieloną, zintegrowany program czyszczenia i odkamieniania

Ten produk nie otrzymał jeszcze opinii.

ekspres jura z10
    Oglądasz: Ekspres do kawy Jura Z10 od 10 999,00