Ekspres do kawy Jura ENA 8 Touch

Kod produktu: J96/22

od 4 899,00 

Produkt dostępny w magazynie

Produkt dostępny w magazynie

Darmowa dostawa od 300 zł

Darmowa dostawa od 300 zł

Opis produktu Ekspres do kawy Jura ENA 8 Touch
Harmonijne wzornictwo z obsługą dotykową Mały, piękny ekspres na jedną filiżankę występuje w nowej odsłonie z wyjątkowo prostą obsługą poprzez ekran dotykowy oraz sztuczną inteligencją: wystarczy muśnięcie palcem, aby wyświetlacz odczytał życzenia miłośników kawy. Dodatkowo algorytm rozpoznaje osobiste preferencje smakowe i automatycznie dostosowuje do nich ekran startowy. ENA 8 zachwyca 12 wyszukanymi specjałami – są wśród nich nawet modne produkty, takie jak cortado i kawa Barista. Przyjemność picia kawy nie powstaje przypadkowo, ale w wyniku innowacji takich jak kompaktowa jednostka zaparzająca VC. Sprawia ona, że kawa zawsze płynie do filiżanki w idealnych warunkach. Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) intensyfikuje aromat w przypadku krótkiego ristretto lub espresso. Technologia gładkiej pianki zapewnia puszystą, delikatną piankę mleczną do cappuccino i innych kaw.
Specyfikacja
 • Waga
  9.4 kg
 • Długość
  44.5 cm
 • Szerokość
  27.1 cm
 • Wysokość
  32.3 cm
 • Pojemność pojemnika na ziarna kawy
  125 g
 • Pojemność pojemnika na wodę
  1,1 L
 • Rodzaje napojów
  Caffè Barista, Cappuccino, Cortado, Espresso, Espresso doppio, Flat white, Gorąca woda, Kawa, Latte macchiato, Macchiato, Pianka mleczna, Ristretto
 • Wyświetlacz
  2,8" dotykowy, kolorowy
 • Zasilanie
  230 V
 • Dodatkowe funkcje ekspresu
  indywidualnie ustawianie ilości wody na kawę, indywidualnie ustawianie mocy kowy, podświetlenie filiżanek, wstępne podgrzewanie, zbiornik na kawę mieloną, zintegrowany program czyszczenia i odkamieniania
Opinie

Ten produk nie otrzymał jeszcze opinii.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook

  Oglądasz: Ekspres do kawy Jura ENA 8 Touch od 4 899,00 
  Wybierz opcje