Ekspres do kawy Jura E8

Kod produktu: J97/22

od 5 899,00 

Produkt dostępny w magazynie

Produkt dostępny w magazynie

Darmowa dostawa od 300 zł

Darmowa dostawa od 300 zł

Opis produktu Ekspres do kawy Jura E8
Przyjemność, różnorodność i luksus w perfekcyjnym wykonaniu. Najnowsza generacja modelu ekspresu do kawy JURA, który odniósł największy sukces, imponuje nowym wyglądem i oferuje korzyści, które do tej pory były dostępne jedynie w klasie premium.

Przemyślane czyszczenie systemu mlecznego odbywa się automatycznie za naciśnięciem jednego przycisku i jest wykonywane w mgnieniu oka. Również taca ociekowa obiecuje idealną ergonomię. Jej konstrukcja zapobiega rozlewaniu się wody; można ją łatwo wyjąć jedną ręką.

Dotykowy wyświetlacz 2.8" zapewni luksus i łatwość w obsłudze.
Specyfikacja
 • Waga
  9.6 kg
 • Długość
  44.5 cm
 • Szerokość
  28 cm
 • Wysokość
  35.1 cm
 • Pojemność pojemnika na ziarna kawy
  280 g
 • Pojemność pojemnika na wodę
  1,9L
 • Rodzaje napojów
  Caffè Barista, Cappuccino, Cortado, Espresso, Espresso doppio, Espresso macchiato, Flat white, Gorąca woda, Kawa, Latte macchiato, Lungo Barista, Macchiato, Pianka mleczna, Ristretto
 • Wyświetlacz
  2,8" dotykowy, kolorowy
 • Zasilanie
  230 V
 • Dodatkowe funkcje ekspresu
  automatyczne czyszczenie systemu mlecznego, indywidualnie ustawianie ilości wody na kawę, indywidualnie ustawianie mocy kowy, podświetlenie filiżanek, wstępne podgrzewanie, zbiornik na kawę mieloną, zintegrowany program czyszczenia i odkamieniania
Opinie

Ten produk nie otrzymał jeszcze opinii.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook

  ekspres jura e8 piano white
  Oglądasz: Ekspres do kawy Jura E8 od 5 899,00 
  Wybierz opcje