e-OFIARA

Kod produktu: O102/21a

5 599,00 

Brak w magazynie

Ftylko na zamówienie

Produkt dostępny tylko na zamówienie

Darmowa dostawa od 300 zł

Darmowa dostawa od 300 zł

Opis produktu e-OFIARA
e-OFIARA to rozwiązanie wychodzące naprzeciw współczesnym potrzebom Kościoła, stanowi alternatywę dla tradycyjnych ofiar gotówkowych. Umożliwia wiernym wyrażenie materialnej troski o ich duchowy dom za pomocą karty płatniczej, telefonu lub zegarka. Złożenie e-OFIARY jest proste i trwa zaledwie kilka sekund: wymaga wyboru kwoty na panelu dotykowym a następnie zbliżenia karty/zegarka/telefonu. Po pobraniu płatności wyświetla się potwierdzenie transakcji oraz podziękowanie za datek z komunikatem „BÓG ZAPŁAĆ" (możliwe ustawienie komunikatu z podziękowaniem w formie głosowej). Administrator terminala może łatwo analizować przekazywanie e-OFIAR, nawet z kilku urządzeń jednocześnie. Przebieg zbiórki można śledzić zdalnie w czasie rzeczywistym a każda e-OFIARA widoczna jest na koncie natychmiast po jej zrealizowaniu. Wpłaty mogą być analizowane wg różnych parametrów z możliwością eksportu do pliku Excel lub PDF. Równie łatwa jest zmiana prezentowanych kwot, której dokonuje się zdalnie w panelu Klienta. Proponujemy terminale z różnymi obudowami do wyboru - metalowe lub drewniane - zależnie od wystroju i charakteru wnętrza świątyni. Poza zakupem terminala z obudową korzystanie z urządzenia wymaga opłacania miesięcznego abonamentu za korzystanie z systemu do zarządzania i kartę SIM w urządzeniu do połączenia z internetem oraz podpisanie umowy rozliczeniowej.
Specyfikacja
 • Waga
  160 kg
Opinie

Ten produk nie otrzymał jeszcze opinii.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Ania - 570 870 900

  Śledź nas Facebook