Kustodium mosiężne, pozałacane

Produkt niedostępny

Darmowa dostawa od 300 zł

Opis produktu Kustodium mosiężne, pozałacane
Kustodium mosiężne, pozałacane, jest wyjątkowym wyrobem polskim, który stanowi nieodzowny element wyposażenia każdego kościoła katolickiego. Ten elegancki przedmiot wykonany z mosiądzu, z zewnątrz pokryty cienką warstwą złota, nie tylko prezentuje się wyjątkowo w przestrzeni sakralnej, ale również pełni ważną funkcję liturgiczną. Wysokość kustodium, wynosząca 20 cm, zapewnia odpowiednią widoczność dla wiernych, a tył czaszy zdobiony napisem "IHS" dodaje mu sakralnego charakteru, odnosząc się do imienia Jezusa Chrystusa.

Ale do czego służy kustodium w kościele katolickim? Kustodium jest naczyniem używanym do wystawienia Najświętszego Sakramentu na adorację. Umożliwia wiernym cześć i adorację rzeczywistej obecności Jezusa Chrystusa w Eucharystii, co jest centralnym punktem katolickiej wiary. Wystawienie Najświętszego Sakramentu w kustodium podczas adoracji czy procesji eucharystycznych stanowi jeden z najbardziej wzruszających i uroczystych momentów w liturgii kościelnej, umożliwiając głęboką osobistą i wspólnotową modlitwę.

Zakup pozłacanego kustodium mosiężnego w sklepie WszystkoDlaParafii.pl to inwestycja w przedmiot, który nie tylko wzbogaca przestrzeń liturgiczną, ale również przyczynia się do pogłębienia życia duchowego wspólnoty. Oferowane przez nas kustodium, dzięki swojej trwałości i pięknu, będzie służyło przez lata, będąc świadkiem wielu momentów modlitwy i adoracji.

W ofercie znajdą Państwo kustodium mosiężne, pozałacane w atrakcyjnej cenie, co czyni naszą ofertę jeszcze bardziej wartościową. Zapewniamy, że każdy zakupiony u nas produkt charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz zgodnością z kanonami sztuki sakralnej.

Zapraszamy do zakupów! Znajdą tu Państwo szeroki wybór artykułów religijnych i dewocjonaliów, które pomogą ubogacić i pogłębić praktyki religijne. Posiadamy też, m. in., szereg innych naczyń liturgicznych, idealnych na prezent dla księdza, prezent dla proboszcza czy jako dar ołtarza od dzieci komunijnych. Szczególnie polecamy kielichy kościelne, monstrancje i tabernakulum.
Specyfikacja
  • Waga
    0 kg
  • Wysokość
    20 cm

Ten produk nie otrzymał jeszcze opinii.