Rękodzieła z drewna

Ręcznie wykonane niepowtarzalne krzyże i obrazy z ekskluzywnego drewna. Każdy produkt jest wyjątkowy, ponieważ drewno to materiał naturalny, ma różne ułożenie słojów i barwę. Produkty wykonane są z orzecha włoskiego lub dębu.

Oferowane w naszym sklepie rękodzieła z drewna, to niepowtarzalne krzyże i obrazy. Każdy z naszych produktów jest na swój sposób wyjątkowy. Wszak drewno to materiał naturalny, ma więc różne ułożenie słojów i barwę. Produkty stworzone są z ekskluzywnego materiału - orzecha włoskiego lub dębu.
W naszym sklepie mamy m.in. przepiękne anioły. Rękodzieło to w cudowny sposób ociepli wnętrze parafialnych pomieszczeń. Oferujemy także urocze obrazki, na których widnieje wizerunek dziewczynki i chłopca. Taki aniołek - rękodzieło jest idealną ozdobą do salki, w której odbywają się katechezy dla najmłodszych.
Rękodzieło z drewna dostępne w naszym sklepie to także ręcznie wykonane krzyże. Wśród nich klasyczne, minimalistyczne kształty, jak i takie z wyciętym wzorem Serca Jezusa Chrystusa. Oferujemy również przepiękne obrazy z wizerunkiem Jezusa Chrystusa w koronie cierniowej oraz Świętej Rodziny - Maryi, św. Józefem i maleńkim Jezusem. Obrazy te cechują się wyjątkowością i dbałością o szczegóły.
Każdy z tych drewnianych produktów został wykonany z dużą starannością. Wszystkie zachwycają jednocześnie prostotą, jak i detalami, na których skupili się twórcy. Naturalny materiał nadaje wnętrzom przytulności, ciepła i poczucia bezpieczeństwa dla odwiedzających wiernych.
Drewniane rękodzieła oferowane w sklepie WszystkoDlaParafii.pl, to produkty najwyższej jakości, z uwzględnieniem naturalnej elegancji. Drewno jest zabezpieczone przed wilgocią. Produkty te zatem będą się pięknie prezentowały przez wiele lat.
Widok 1
Widok 2

Wyników na stronie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spes Grandis Tomasz Wróbel w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).

  Mapa
  Kontakt

  Wszystko Dla Parafii
  Pon.-Pt.: godz. 8:00-16:00
  ul Zielona 14/3, 98-300 Wieluń
  Obsługa zamówień - Wieluń
  Iza/Magdalena - 570 970 100
  Tomek - 512 145 221

  Wszystko Dla Parafii Częstochowa
  Pon-Pt: godz. 8:00-16:00
  ul. Kordeckiego 49, 42-226 Częstochowa
  Obsługa zamówień - Częstochowa
  Izabela/Karolina - 570 870 900

  Śledź nas Facebook