Ekspres do kawy Jura E8

Produkt dostępny w magazynie

Darmowa dostawa od 300 zł

Opis produktu Ekspres do kawy Jura E8
Przyjemność, różnorodność i luksus w perfekcyjnym wykonaniu. Najnowsza generacja modelu ekspresu do kawy JURA, który odniósł największy sukces, imponuje nowym wyglądem i oferuje korzyści, które do tej pory były dostępne jedynie w klasie premium.

Przemyślane czyszczenie systemu mlecznego odbywa się automatycznie za naciśnięciem jednego przycisku i jest wykonywane w mgnieniu oka. Również taca ociekowa obiecuje idealną ergonomię. Jej konstrukcja zapobiega rozlewaniu się wody; można ją łatwo wyjąć jedną ręką.

Dotykowy wyświetlacz 2.8" zapewni luksus i łatwość w obsłudze.
Specyfikacja
  • Waga
    9.6 kg
  • Długość
    44.5 cm
  • Szerokość
    28 cm
  • Wysokość
    35.1 cm
  • Pojemność pojemnika na ziarna kawy
    280 g
  • Pojemność pojemnika na wodę
    1,9L
  • Rodzaje napojów
    Caffè Barista, Cappuccino, Cortado, Espresso, Espresso doppio, Espresso macchiato, Flat white, Gorąca woda, Kawa, Latte macchiato, Lungo Barista, Macchiato, Pianka mleczna, Ristretto
  • Wyświetlacz
    2,8" dotykowy, kolorowy
  • Zasilanie
    230 V
  • Dodatkowe funkcje ekspresu
    automatyczne czyszczenie systemu mlecznego, indywidualnie ustawianie ilości wody na kawę, indywidualnie ustawianie mocy kowy, podświetlenie filiżanek, wstępne podgrzewanie, zbiornik na kawę mieloną, zintegrowany program czyszczenia i odkamieniania

Ten produk nie otrzymał jeszcze opinii.

ekspres jura e8 piano white
    Oglądasz: Ekspres do kawy Jura E8 od 5 899,00